EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By andrzej4u
#1917971
Wczoraj pożegnałem się z nieodżałowanym Eleaf iStick Pico 75W. Przyczyna: samoistne, niekontrolowane podawanie napięcia na atomizer. Sprawdziłem przycisk "fire" i wydawał się sprawny. Wgrałem nowe oprogramowanie. Nic to jednak nie dało i żeby nie kusić losu sprzęt wylądował w Biedronce w odpowiednim pudle.
By Mystics91
#1920745
andrzej4u pisze:Wczoraj pożegnałem się z nieodżałowanym Eleaf iStick Pico 75W. Przyczyna: samoistne, niekontrolowane podawanie napięcia na atomizer. Sprawdziłem przycisk "fire" i wydawał się sprawny. Wgrałem nowe oprogramowanie. Nic to jednak nie dało i żeby nie kusić losu sprzęt wylądował w Biedronce w odpowiednim pudle.

RIP
A ile wytrzymał czasu?
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1920774
Mystics91 pisze:
andrzej4u pisze:Dwa lata.

To i tak nieźle jak na sticka.

Nie wiem co masz do iStick-a , mam 2 sztuki pierwsze moje zasilania oczywiście nadal w użyciu, co prawda sporadycznie bo są inne ale sentyment wiecznie żywy.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1920775
Mnie Istick dopóki nie upadł na konektor, był w porządku, ale Edym mi wymienił na nowy. Ale zanim mi wymienili kupiłem na promocji chyba za 150zł Isticka 200W, wielki klocek na 3 akusy, ale wytrzymywały 1.5 doby, ale klapka od akusów nie trzyma i stoi sobie. Ale mam sentyment do niego, bo dziwnie jest elektronika ustawiona. Startuje dużo wolniej niż Istick 100W, dzięki temu smak był dużo lepszy, chociaż każdy mówi że to bzdura, ale ch. za przeproszeniem się zna, bo w Sx Mini ustawiam sobie krzywą jak chcę i ma to bardzo duży wpływ na smak. Także na Isticki złego słowa nie powiem. Tylko że 5 lat temu mam wrażenie że nawet te tanie boxy były wiele lepszej jakości niż teraz.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1920779
Co prawda to nie Pico 75W ale stajnia ta sama, mój dwuletni Pico do pracy. Przerobiony kapsel, by przyjął baniaki 24mm. Działa bezproblemowo, mimo że praktycznie śrubki nie istnieją, trzyma to wszystko do kupy poxilina.

Obrazek

Ciekawe ile firm może pochwalić sie tak niezawodnym zasilaniem.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1920789
Mnie się rolzleciał GTRS Vboy cały, kolejna tandeta, bez promocji 100$. Skleiłem go na stałe klejem do metalu, ale co z tego jak cała obudowa to jakiś dziwny stop i wszystko się wytarło wokół klapki od baterii.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.