EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Mestido100
#1917336
Cześć,
Chciałbym namówić swojego ojca na zmianę nawyku na epapierosy, obecnie pali od 1 do 2 paczek dziennie lm linki zielone cienkie.
Myślę, że coś zgrabnego "biznesowego" byłoby najlepszym rozwiązaniem dla niego. Wymienne grzałki, bez bawienia się w druty i waty oraz coś co będzie miało wymienne akumulatory oraz regulację mocy.
Co polecacie dla palacza w tej kategorii smakowej? Coś miętowego oraz coś tytoniowego. Osobiście sam palę dużo samogonów, ale je dosładzam lub palę premixy, więc wiem, że mu nie doradzę tak bardzo jak wy. Mam parę tytoniówek z maiart i apple tobbacco z go bears, które pewnie dam mu spróbować.
Cena nie gra roli, żeby było porządne i spełniało swoje wymagania. Zastanawiam się nad VOOPOO VINCI X Pod Kit lub SMOK RPM 80 PRO KIT. Cena wszystkich grzałek do podów oscyluje, aż w 20zł jakby było coś tańszego to napewno by się ucieszył, bo pewnie grzałka starcza na 2-3 tygodnie? Dzięki za pomoc :)
1000 smaków świata

witam, czy ktoś może używał aromatów ze strony: […]

Powrót po latach do E

Cześć. Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Pa[…]

Baterie litowo-jonowe - ładowanie

Usłyszałem niedawno od sprzedawcy, że baterii lito[…]

Pytanie o przesyłki z Chin

Robił ktoś ostatnio zakupy? Jak to teraz wygląda? […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.