EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj. Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
Awatar użytkownika
By quiet
Witajcie,
bardzo dawno tu mnie nie było..tematem e-papierosów również się zbytnio nie interesowałem..robiąc porządki w szafie znalazłem swoje stare sprzęty z 10 letniej kariery wapowania: mechanik nemesis, elektronik sidi, atomizery origen v2, davide i inne dziwne clearomizery. Od długiego czasu chmurze na zestawie wismec tc100w + NextGen na meshu. I tak sobie myślę..czy jestem dinozaurem? Czy świat e-fajek poszedł o tyle do przodu że powinienem się nim zainteresować i rozważyć wymianę zestawu? Chętnie poznam Wasze opinie..
Awatar użytkownika
By quiet
Dzięki..bo jak zobaczyłem te wszystkie kolorowe wyświetlacze..to aż mnie głowa rozbolała :D
Awatar użytkownika
By pol
Potrzebny Ci mod rozpoznający Twój głos?

Może połączenie moda i smartfona?
Awatar użytkownika
By quiet
Nie nie nie :D
Choć dobrze wiedzieć że i takie są..ale z na te rozpoznawanie głosu..zrobiłem duże gały..
Awatar użytkownika
By AeroD
pol pisze:@quiet
Zagadaj do IJOY Avenger 270 TC.

Cholera, to już funkcjonuje w detalu? Sam ostatnio zmieniłem zasilanie na aegisa (a jego młodszy brata X już dosyć mocno świeci wyświetlaczem) ale sterowanie głosem w EIN? Po co to komu?
Awatar użytkownika
By xD_
tak
Awatar użytkownika
By Superlux
@quiet

Mam tego od cholery i nadal kupuję ( chyba z nudów albo to już choroba. Lubię porównania, coś się zmienia, coś się powtarza...takie trochę historyczne spojrzenie ) ale to co masz jest OK, szczególnie gienki.
Też mam kilka Nextgenów i Nextiny, mam też oba Origeny...małego i dużego. Właściwie to obok In'Ax v5 i S-61 to jest nadal najgórniejsza półeczka wśród gienków...a wiadomo że gienki nadal rządzą. :mrgreen:

Także tu jesteś dobrze zabezpieczony. Możesz oczywiście kupić ze dwa - trzy nowsze produkcje z parowników w których nośnikiem jest bawełna...tak dla sprawdzenia jeżeli chcesz się pobawić. Dvarw MTL FL, Kayfun Lite 2019, Patibulum Unleashed, Flash e-Vapor v4.5s+, Taifun GTR, Berserker v2. Wystarczą dobre klony, bez szaleństw. A jak chcesz mieć jakieś fajne zasilanie to świetnie sprawują się rurki na mosfecie, takie jak Stratum czy Atto. Z małych modów, takich pod mtl fajnie wygląda i b. dobrze działa Vaporesso Swag v2, małe, lekkie, gustowne...czarny wymiata ( na Ali w ok. 90 - 100 plnów ). Oczywiście możesz kupić coś większego i cięższego, Hcigar Warwolf chodzi na FT po 22 usd...czyli totalna wyprzedaż. Albo nowość na 21700 czyli Geekvape Aegis Max...

Reasumując, jeżeli chcesz sprawdzić bezpośrednio to zamów klony Dvarwa i Stratum a na drugą nóżkę Vaporesso Swag 2. Zobaczysz co w trawie piszczy, a jeżeli się nie spodoba to sprzedaż na bazarku. Najnowszy Dvarw i Swag 2 powinny zejść na pniu, Stratum też ale później. :mrgreen:
Ale to tylko jeżeli będziesz miał ciśnienie. Presa, Origen czy Nextgen powinny w zupełności wystarczyć...to nadal b.dobry sprzęt.

:drinkb
By 3R12
Utkwiłem przy T3, EVOD i bateriach EGO. Rok temu kolega dał mi ProTanka (te same grzałki), ale jeszcze go nie użyłem, bo jest zbyt ciężki.
Sprzęt prosty, idealny w konserwacji - umyć, przepalić grzałkę, włożyć nową watkę. O ile jeszcze się uda kupić grzałki, bo trzeba je czasem wymienić (już mi się kończą), to będę go używał dalej.

BTW Lubię sobie często chmurzyć, więc z nowoczesnym sprzętem, pewnie ze 20 ml dziennie płynu by mi zeszło, a tego chcę uniknąć.

Tyle, o dinozaurach. ;)
Awatar użytkownika
By pol
@3R12
Nie jesteś odosobnionym dinozaurem.
To newb zazwyczaj potrzebuje otaczać się ostrym cieniem mgły i do tego używa EIN...
Co do nieznających się ludzi.

Witam. Jestem na tym forum od paru dni. Zdążyłem n[…]

Pytanie o przesyłki z Chin

Robił ktoś ostatnio zakupy? Jak to teraz wygląda? […]

Szukam grzałek do iJust ECL 0.3 ohm

Gdzie dostanę jeszcze grzałki do iJust ECL 0.3 ohm[…]

Pasujący pin o ammita dual

Orientuje się ktoś czy pin plusowy od jakiegoś inn[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.