EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Siberon
#1917395
Witam mam taki problem z wismec rx200, Czasami działa jak należy a czasem wyłącza sie od razu po włożeniu akusa i nie da sie go włączyć guzikiem + nie działają guziki od zmiany watów, stało sie tak jakos tydzien temu, leżał po prostu na łóżku, wziąłem go do ręki i przestał działać przycisk power, działał tylko jak sie go klikało na górze, na dole, nie działał po prostu jak powinien. Myslalem ze to jakies zimne luty wiec poprawiłem luty przy przycisku i jakiś czas było okej, potem nagle sie wyłączył i nie reagował na żadne guziki, żeby wziać bucha trzeba wyjąć akusa i go włożyć a nastepnie szybko kliknąć przycisk power bo od razu sie wyłączy, dodam też że czasem jak wyjme i włożę akumulator to potrafi działać normalnie przez pare godzin tak jakby nic sie nie działo. Co może być nie tak? Oprogramowanie to arcticfox ale nie wiem czy ma to cos wspolnego. Pomocy
Awatar użytkownika
By pol
#1917396
W Wismec rx200 bywają dwa problem:
1. w koszyku na ogniwa czasem trzeba wymienić kabelki i sprawdzić sprężynki. Trzeba go rozmontować i rozkręcić.
2. płytka PCB ma połączenie z masą minusem przez małą śrubkę i ona lubi się poluzować i wtedy występują podobne problemy, które opisałeś.

W filmie poniżej w 6 minucie widać o której śrubce mówię (ona jest wkręcana wewnątrz koszyka)


Koszyk i okablowanie
By Siberon
#1917397
Może to być padnięta elektronika? srubke mam dokreconą dosyc mocno a sprezynki sprawdze, generalnie to przelutowywałem już pin 510, i przewody do zasilania
Awatar użytkownika
By pol
#1917398
Jeżeli wszystko sprawdziłeś i poprawiłeś, to brak pomysłu...
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.