EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1917261
Z przykrością informujemy, iż z dniem 30 czerwca br. kończymy współpracę ze stacjonarnymi i internetowymi sklepami z branży EP/EIN. Serdecznie dziękujemy za lata wspaniałej współpracy i pozostaje nam tylko mieć nadzieję, iż odnajdą się w nowej rzeczywistości...
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1917266
MaiArt pisze:... kończymy współpracę ze stacjonarnymi i internetowymi sklepami z branży EP/EIN. ..


No cóż, to jest przykre.
Dobrze jednak, że nadal jesteście, że sklep MaiArt nadal istnieje i wiemy gdzie Was znaleźć. *GOOD*
Awatar użytkownika
By pol
#1917273
@Nałóg Totalny
Postautor: MaiArt » 21 cze 2020, 16:14
Fakt... już z 5 h.
Zapewne MaiArt sam to potwierdzi na Trawniku.

Zwróć uwagę na treść wpisu:
MaiArt pisze:z dniem 30 czerwca br. kończymy współpracę ze stacjonarnymi i internetowymi sklepami z branży EP/EIN.

Nie jest to informacja o zakończeniu działalności Artura w świecie zapachów i smaków.

*********
Dziadkowi zabraliśmy fajki. Teraz odda wszystko za sorbet o smaku i zapachu aromatycznego tytoniu fajkowego wzmocniony smakiem słodkiej wiśni z delikatną nutą wytrawnej pestki.
Nowy "garnitur" wykluczył dziadkowi, przyjemność robienia balonów - pozostał substytut w postaci aromatu bubble gum, który wieczorową porą dziadek pochłania namiętnie, zajadając się apfelstrudel'em.
By MaiArt
#1917274
Serdecznie przepraszam jeśli Was zestresowałem tym wpisem. Chciałem w ten sposób podziękować całej rzeszy naszych wspaniałych partnerów handlowych z którymi zmuszeni jesteśmy zakończyć współpracę (z niektórymi trwającą nieprzerwanie od ponad 7 lat). To był piękny czas... Wspólne budowanie marki... Zdobywanie Waszego zaufania (nieźle mi na początku przetrzepaliście 4 litery :) ) Ehhh...
Zamyka się pewien rozdział naszej działalności, a my wracamy do korzeni i koncentrujemy swoją uwagę na najwyższej jakości aromatach spożywczych.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2020, 00:22 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pol
#1917275
Wg podsłyszanych rozmów, to można wywnioskować, że....
Sprzedawcy idąc za zapotrzebowaniem rynku mają poszerzyć swą ofertę handlową. Z jeden strony regał z elementami metalowo-pyreksowymi, a z drugiej strony regał drogeryjny.
W części "Drogeria" oferowane mają być artykuły kosmetyczne: wata Bella, płatki kosmetyczne Muji, ściereczki Tami, gliceryna i glikol. Mają też być dostępne płyny do aromaterapii, aromat cytrynowy i waniliowy przeciw komarom i lawendowy przeciw molom. Inne aromaty też pewno znajdą zwolenników. Przecież zapach starego sekretarzyka wśród kobiet niezmienni cieszy się powodzeniem.
:drinkb
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1917278
pol pisze:
MaiArt pisze:MaiArt.pl działał, działa i działać będzie do końca świata... A nawet jeden dzień dłużej.


:beer: :beer: :beer:

O ten wpis, który zacytowałeś, mi chodziło @pol, a nie o to co @MaiArt napisał parę godzin temu.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1917284
@MaiArt

Zapytam z innej beczki, ale myślę, że to ważne dla wszystkich. Rozumiem, że będziesz uczestniczył w dalszym ciągu w życiu forum, tyle że nie jako przedsiębiorca i będzie można liczyć na ciebie w kwestii pomocy w problemach z aromatami spożywczymi?
By MaiArt
#1917288
wertjacek pisze:@MaiArt

Zapytam z innej beczki, ale myślę, że to ważne dla wszystkich. Rozumiem, że będziesz uczestniczył w dalszym ciągu w życiu forum, tyle że nie jako przedsiębiorca i będzie można liczyć na ciebie w kwestii pomocy w problemach z aromatami spożywczymi?

Oczywiście :) Cały czas też czekam na zgodę @Administratorzy na udzielanie porad naukowo-technicznych w innych działach.
By kosota50
#1917289
MaiArt pisze:
wertjacek pisze:@MaiArt

Zapytam z innej beczki, ale myślę, że to ważne dla wszystkich. Rozumiem, że będziesz uczestniczył w dalszym ciągu w życiu forum, tyle że nie jako przedsiębiorca i będzie można liczyć na ciebie w kwestii pomocy w problemach z aromatami spożywczymi?

Oczywiście :) Cały czas też czekam na zgodę @Administratorzy na udzielanie porad naukowo-technicznych w innych działach.

No to sobie poczekasz :lol:

No to się zdziwisz. :wink:
D.
By MaciejH
#1917296
MaiArt pisze:Oczywiście :) Cały czas też czekam na zgodę @Administratorzy na udzielanie porad naukowo-technicznych w innych działach.

Oczywiście masz naszą pełną zgodę. Twoje porady jak i doświadczenie zawsze mile będą widziane na forum :)
Awatar użytkownika
By pol
#1917297
@MaiArt
Trzymam kciuki ... długo czekałem na tę decyzję administratorów forum.
Mam nadzieję, że zgoda nie dotyczy wyłącznie "Firmy z branży" :wink:
Wszak pozostajesz przedsiębiorcą/sprzedawcą spoza branży EIN. :drinkb
By MaiArt
#1917298
MaciejH pisze:
MaiArt pisze:Oczywiście :) Cały czas też czekam na zgodę @Administratorzy na udzielanie porad naukowo-technicznych w innych działach.

Oczywiście masz naszą pełną zgodę. Twoje porady jak i doświadczenie zawsze mile będą widziane na forum :)

Dziękuję ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.