EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Ciekawynieciekawie
Witam wszystkich serdecznie! W swojej przygodzie z e papierosami miałem ich całkiem sporo. Miałem rurkę i kilka boxów, więc jakąś wiedzę posiadam. Problem polega na tym, że nic z tych sprzętów nie zastępuje mi palenia. Zawszę kończyło się to tak, że kilka dni wytrzymałem bez analogów ale potem wracałem. Brakuje mi w nich tego kopa w gardle i tej mocy, pewnie znacie to uczucie jak rano zapali się papierosa i czuje się "wchodzenie" tej nikotyny. E papierosy pomagały mi tylko mniej palić lecz nie zastępowały papierosów. Od 6 miesięcy nie mam żadnego e papierosa i pale zwykłe ale postanowiłem spróbować jeszcze raz. Szukam czegoś małego co wsadzę do kieszeni i mam spokój, w miarę bez awaryjnego i wytrzymałego, żeby sprzęt mi swoje posłużył. Nie potrzebuje ekranu wystarczy mi jeden guzik, po prostu coś co jest wytrzymałe, małe i proste w obsłudze. Zależy mi też na tym kopie w gardle i czuciu tej nikotyny przy paleniu. Fajnie by było gdyby był to sprzęt tani w utrzymaniu. Mam na oku trochę starszy sprzęt ale chyba spełnia on moje wymagania a mianowicie Joyetech eGo AIO. Chciałbym prosić o poradę czy jest to dobry wybór co do moich wymagań lub jeśli możecie zaproponować coś lepszego byłbym bardzo zadowolony. Z góry dziękuje za pomoc :)
E papierosy SMOK

Jestem od niedawna właścicielem SMOK'a, oglądam w […]

Drag S nie działa tryb automatyczny

Witam. Dzisiaj kupiłem Draga S i nie mogę wapować […]

Zakup e-papierosa - drugi wybór

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :bry S[…]

Ile wat?

Czy każdy drut wytrzyma 200w czy są jakieś konsekw[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.