EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SmokLover
#1916992
Witam. Mam problem z moim Hprivem TC, mianowicie gdy zaczynam vapowac, to po paru zaciągnięciach wyskakuje błąd "Too Hot". Nie jest to możliwe aby się przegrzał, ponieważ jest całkowicie zimny. Czasami wyskakują jakieś błędy z atomizerem. Próbowałem z innym atomizerem i efekt ten sam. Parę razy rozkręcałem boxa, czyściłem i składałem, pomagało tylko na jakieś 10 min... Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić? Chce też spróbować soft zmienić, może to coś pomoże. Tylko tu jest kolejny problem, nie mogę nigdzie znaleźć jakiegokolwiek softu do niego, nawet na stronie producenta. Jeśli ktokolwiek miałby jakiś soft, lub wie gdzie mogę go znaleźć, to bardzo byłbym wdzięczny za podesłanie mi go! Pozdrawiam
By SmokLover
#1916994
Dziękuje za te wszystkie linki, ale problem jest taki że na dosłownie wszystkich już byłem :( Na stronie producenta jest tylko soft do Hpriva II, nawet jest w nawiasie że nie jest on przeznaczony do pierwszej wersji... Także wiem jak wgrać nowy soft, wiec potrzebuje tylko linku do samego softu, a te strony przenoszą na stronę producenta, gdzie już nie ma softu do ściągnięcia (Error 404 po kliknięciu w link). Jeśli chodzi o problem "Too Hot" to nie ma za dużo informacji na stronie, jest tylko informacja że może być to spowodowane przegrzaniem (co JW opisałem, nie jest to możliwe), lub że coś się zepsuło i mam się zgłosić do supportu. Wątpię że takie zgłoszenie tego cokolwiek mi da :( . Jeszcze raz bardzo dziękuje za próbę pomocy :)
Awatar użytkownika
By pol
#1916996
Klikałeś na podany link pod filmem w poście powyżej?
Smok H-Priv update tool:
http://goo.gl/HbYNhf
Jakoś pobrałem firmware z tego linku (v1.1.1)
1466744789109c9snose4c28x5hfr.zip
Po rozpakowaniu zipa między innym plik Hpriv-VIVI-58 (160615)1.1.1(checksum=0xAFC1).hex

***************
Tu również po zarejestrowaniu się masz firmware (nie wiem która to wersja - firmware-pack-b)
https://www.gearbest.com/blog/download/ ... ersion-351
By SmokLover
#1916997
Pokombinowałem trochę i faktycznie da się to zrobić bez pobranej wersji softu, kiedyś jak to robiłem to chyba musiałem mieć upgrade tool i soft który chciałem wrzucić. Ale teraz jest problem z wrzuceniem softu, całkowicie zresetowałem boxa, ale mój problem nie zniknął. Raczej jest to problem związany z jakąś usterką. Spróbuje jeszcze coś z nim porobić. Dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
By pol
#1916998
Pobrałeś ten plik linkowany pod filmem?
Tam jest wszystko firmware łącznie z programem i instrukcją.

Jeżeli jest problem z upgrade, to spróbuj
That leaves us with one last option.

1) Take out the batteries
2) Plug in the USB cable into the MOD
3) Press and hold the fire button
4) Plug other end into USB Port
5) Open Firmware Software and try to connect


Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.