EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MrNobody
#1916945
WITAM

Mam poważny problem ze swoim sprzętem - SMOK Stick V9 Max

Otóż od dłuższego czasu wylewa mi się liquid z Airflowów. Próbowałem zmianę grzałki, przejście na gęstszy liquid, oczyszczanie... i dalej nic.
Dopiero od 4 dni zauważyłem, że trudniej mi się zamyka górę. Okazuje się, że górna uszczelka (biała) wystaje i nie mogę jej włożyć z powrotem. Jest mocno rozciągnięta i nie mogę jej wcisnąć.

1) Jeśli to na 100% wina uszczelek, to gdzie mogę je zakupić? Szukałem w internecie, ale najczęściej wyskakują wyniki dla TFV8, TFV12, Baby ale nic do V9 Max Tank. A po wyglądzie tamtych uszczelek moja nie ma takiego wgłębienia jakie mają uszczelki do V8 czy V12.

2) Czy poza uszczelkami, liquidem i czyszczeniem mogłybyć jakieś inne powody tego, dlaczego mi liquid wycieka?

Czekam na wasze odpowiedzi i waszą pomoc :wink:
MrNobody
Awatar użytkownika
By pol
#1916947
Jeżeli uszczelka wlewu e-liquidu została uszkodzona, to powoduje to rozszczelnienie zbiornika. Stąd pierwszy krok do problemu z wyciekami przez Airflow.

**************
O której wersji piszesz?

SMOK Stick V9 3000mAh Kit



SMOK Stick V9 Max Starter Kit 4000mAh & 8.5ml




W zestawie powinny być uszczelki

Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, 18:01 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pol
#1916954
MrNobody pisze:TFV8, TFV12, Baby ale nic do V9 Max Tank. A po wyglądzie tamtych uszczelek moja nie ma takiego wgłębienia jakie mają uszczelki do V8 czy V12.


uszczelki do :TFV12, TFV8, TFV8 baby,TFV8 big baby, są inne
TF Series ( TFV4, TFV8, TFV8 baby, TFV8 Big Baby, TFV8 X Baby, TFV12, TFV12 Prince)


Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, 18:20 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pol
#1916956
Przepraszamy, ten przedmiot nie jest już dostępny!

Z linku który podałeś:
Vapesoon z gumy silikonowej uszczelnienie O pierścień dla SMOK TFV-Mini V2 zbiornik Atomizer
Spróbuj iść tym śladem - TFV-Mini V2

Zwracaj uwagę na dopiski w aukcjach. Niektórzy nie wysyłają do Polski.
np
https://www.amazon.com/ARAMC-Replacemen ... B07S923N62
This item does not ship to Poland. Please check other sellers who may ship internationally



Jeżeli uszczelka weszła na swoje miejsce, to sprawdź sposób tankowania.
Zamykaj Airflow w czasie tankowania i dopiero po zamknięciu wlewu o twórz Airflow.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2020, 18:50 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1916971
I zastanów się nad zmianą liquidu/premixu/producenta liquidu, bo to on jest odpowiedzialny, a konkretnie jeden ze składników, za puchnięcie/niszczenie uszczelek i z następną stanie Ci się dokładnie to samo. W grę może wchodzić cytryna, mięta, banan(?)...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.