EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Koleslaw
#1784724
Witam wszystkich e palaczy.

Paląc sobie jak zawsze przed komputerem, moja e faja przestala dzialac. Rozkrecilem cala gore i wymylem. Skladajac wszystko do kupy dalej bylo to samo. Kiedy wciskam przycisk miga mi zielone swiatlo i tyle, nic nie grzeje. Myslalem ze mogl sie przegrzac wiec nie uzywalem go caly dzien do teraz. Czy ktos spotkal sie z podobna sytuacja do mojej i moze mi podac wskazowke lub porade co moge w takiej sytuacji zrobic? Aktualnie mam nocki w robocie i niechce mi sie po pracy leciec do sklepu w ktorym go kupilem a palic sie chce :P
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1784727
Zielone światło znaczy idź- do tego sklepu jednak.
By Koleslaw
#1784744
O co chodzi z tym pin plus ;p ? A orientujecie sie co oni moga zrobic w tym sklepie i czy bedzie to platne ? Temat e papierosowy jest dla mnie dosc nowy, pale niecale 3 miechy
Awatar użytkownika
By Timi
#1784827
Vype to najgorsze w co mogłeś wdepnąć. Rozwiązania antyczne, drogie jak cholera, a eksploatacja boli.
Za mniejsze pieniądze można mieć fajny, nowoczesny zestaw bijący na głowę Vype pod każdym względem.
Pozbądź się tego szajsu jak najprędzej. Oddaj, wyrzuć, sprezentuj teściowej lub największemu wrogowi...
By Koleslaw
#1784900
No to niezle mnie wjebal sprzedawca xd tak to jest jak bez czytania czegokolwiek leci sie kupywac sprzet. No nic bede musial leciec do sklepu z tym
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1784967
A nie był to raczej tylko prolog do dalszej części poematu? :wink:
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1785030

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.