EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By pol
@Superlux
Namawiasz @wertjacek aby sprawdził nastroje polityczne na trawniku? :lol:
Awatar użytkownika
By wertjacek
Nastrojami politycznymi to ja się nie przejmuję, zacznę się bać jak będziecie mi PW słać o poprawnym używaniu kropek i spacji. Wtedy i stąd się zawinę :P

@Superlux

Piszesz i masz, wersja minimalistyczna.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
wertjacek pisze: zacznę się bać jak będziecie mi PW słać o poprawnym używaniu kropek i spacji. Wtedy i stąd się zawinę

To świadczy tylko o Tobie, o Twoim stopniu kultury i poszanowaniu języka ojczystego. Laski nikomu nie robisz...
Awatar użytkownika
By pol
@Krasnal45
Coś namieszałeś z tą laską. Tam nie ma ani spacji, ani kropki, o której zapominaniu @wertjacek wspomniał.

Ale chłopaki, nie przejmujcie się, zaraz dostaniemy mopem za zaśmiecanie e-liquidu słodzikami.
:wink: :beer:

Edit:
@wertjacek
Lepiej olejki niż opony.

Jeżeli nie zaraziłeś się stawianiem spacji przed kropką, to reszta przejdzie bez PW :lol:
Awatar użytkownika
By wertjacek
Krasnal45 pisze:
wertjacek pisze: zacznę się bać jak będziecie mi PW słać o poprawnym używaniu kropek i spacji. Wtedy i stąd się zawinę

To świadczy tylko o Tobie, o Twoim stopniu kultury i poszanowaniu języka ojczystego. Laski nikomu nie robisz...

Aktywność na forum ma dawać przyjemność i sprawiać by user dobrze się bawił. To ma być odskocznia od realu.Dyktanda i klasówki mam już dawno za sobą. Pominięcie kropki, czy brak spacji ma tyle z kulturą wspólnego co ksiądz z celibatem. I jak słusznie @pol zauważył, co z tą laską? a może łaską, co by trochę się gryzło z tymi docinkami o kulturze. Ale pis @Krasnal45 , pisz jak chcesz, ja sobie jednak trochę poluzuję smycz.
Awatar użytkownika
By pol
wertjacek pisze: ja sobie jednak trochę poluzuję smycz.

Z tym poluzowaniem różnie bywa...

Awatar użytkownika
By pol
Ten się rozpiął

Edit:
@wertjacek
Teraz masz ładną czapeczkę ludową.
Awatar użytkownika
By pol
Dokładniej to z Marococha od dzieci ze szkoły podstawowej im. Ernesta Malinowskiego.
Ubrałeś ją poprawnie nie myląc przodu z tyłem....

Edit:

DorotaM pisze:No dobra. Popisali? Popisali? Awatar sprawdzili? Sprawdzili?
Nawet czapkę poprawnie przodem do przodu założono.
Ale czas zakończyć imprezę w tej sekcji.

Oprzyjcie się solidnie, transportuję Was razem ze stołkami do Hydeparku
tam sobie dokończycie paplaninę ( przed gwarantowaną utylizacją zbioru tych opowieści).

Wątek oczyściłam i jak znów mi tu ... nie zawaham się przyłożyć komuś mopem. *BOR*

I mopem nas pogoniła

Czy jestem dinozaurem?

Witajcie, bardzo dawno tu mnie nie było..tematem e[…]

Ile wat?

Czy każdy drut wytrzyma 200w czy są jakieś konsekw[…]

Serdecznie przepraszam za opóźnienia w aktualizacj[…]

Witajcie, służył kilka lat, gniazdo zasilania odmó[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.