EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Majchero94
#1916358
Witam, mam problem z ego ayo. Po założeniu nowej grzałki ( dokładnie taka sama jak stara), po wciśnięciu przycisku e papieros nie pobiera liquidu i jednostajnie miga dioda... Dodam, że jak założę starą - problem znika i jest wszystko wporządku, o co może chodzić? Dodam również, że czyściłem e papierosa i nic nie pomogło, pozdrawiam
Awatar użytkownika
By pol
#1916362
Majchero94 pisze:po wciśnięciu przycisku e papieros nie pobiera liquidu i jednostajnie miga dioda...

Na ogół sam nie pobiera e-liquidu. Do tego potrzebna współpraca układu oddechowego użytkownika.

Jednostronnie miga dioda, a instrukcja zapewne nic o tym nie mówi (gdyby zaginęła instrukcja) :idea:
Manual eGo AIO
Dodam, że jak założę starą - problem znika i jest wszystko wporządku, o co może chodzić?

Trudna sprawa do diagnozy - grzałka jest do d...y mimo, że nowa.
By Majchero94
#1916399
Panie kolego.. Naprawdę jest współpraca układu oddechowego? Kurde nie widziałem.. No popatrz...
Przeczytaj jeszcze raz.. Nie jednostronnie tylko jednostajnie... Czytanie ze zrozumieniem..
Druga sprawa.. Nie grzalka nie do du... Bo to już szósta grzałka z kolei, więc problem leży po stornie e papierosa
Awatar użytkownika
By pol
#1916400
@Majchero94
Zatem złap głęboki oddech i oddaj EIN na gwarancji.
Majchero94 pisze:Panie kolego.. Czytanie ze zrozumieniem..

Zwłaszcza czytanie instrukcji obsługi.

Porady na forum mogą pomóc tylko tym którzy chcą aby im pomóc.
Roszczeniowa postawa tu nie działa.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.