EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By moonami
#1916342
Okej, to już któryś mój wpis na forum, gdzie znowu mam problem, przepraszam za to, ale no ostatnio mnie joytech exceed do szaleństwa doprowadza, naprawdę :lol: Kupiłam nowy parownik do niego parę dni temu, znowu miałam problem i tu pisałam, myślałam że jest rozwiązany, ale nie. Także w skrócie, sprzęt działa przez parę minut, kilka, kilkanaście razy się można zaciągać, potem nie działa (w sensie jest włączony, ale nie chmurzy jakby atomizer nie łączył z baterią). Pod odczekaniu kilku godzin znowu działa i tak w kółko, cały czas. Zrobiłam wszystko co sugerowane w różnych tematach na tym forum w razie niektórych problemów i nie pomogło. Co robiłam:
Ładowanie baterii (bo myślałam że może bateria siadła i bardzo krótko trzyma, ale urządzenie mówi że bateria naładowana wtedy kiedy sprzed przestaje działać, w sensie nie da się chmurzyć)
Podciąganie pinu
Wymianą grzałki (obecnie 3 grzała, z którą jest to samo)
Zły liquid (liquidy z różnymi składami wypróbowane, choć wcześniej nie było z tym nigdy problemu)
Czyszczenie każdej części
Sprawdzanie czy sprzet nie jest skręcony za luźno
Sprawdzanie czy sprzet nie jest skręcony za mocno
Sprawdzanie czy grzałka nie jest niedokręcona, i inne elementy
Poza tym postępowałam zgodnie z etyka vapera, że tak powiem, czyli priming grzałki etc. Oczywiście, ladowałam wcześniej kablem nieoryginalnym i działało wszystko (przed wymianą parownika), teraz ładuje oryginalnym
Więc no nie mam pomysłów co jeszcze mogę zrobić :D
Gdybyście chociaż mogli wskazać co jest przyczyną takiego problemu, byłabym mega wdzięczna. Pozdrawiam
By gourmet
#1916343
Problem dotyczy współpracy z jednym parownikiem czy wszystkimi?
By moonami
#1916344
Wydaje mi się że z jednym, bo ze starym był inny problem, a pracownik E-dymu baterię ocenił jako sprawną (chociaż teraz się zastanawiam czy na pewno miał rację)
Awatar użytkownika
By skiati
#1916349
moonami pisze: że posiadam Joy techa exceed D19, kupiony w sierpniu zeszłego roku.

moonami pisze:Także w skrócie, sprzęt działa przez parę minut, kilka, kilkanaście razy się można zaciągać, potem nie działa (w sensie jest włączony, ale nie chmurzy jakby atomizer nie łączył z baterią). Pod odczekaniu kilku godzin znowu działa i tak w kółko, cały czas.

„Wszystko ma swój kres i czas” / Kreon /
By gourmet
#1916350
Sprawdziłbym najpierw na prostym parowniku ze zwykłą grzałką (zwykłą znaczy nie subohmową). Będziesz wiedziała, czy zasilanie jest kaput, czy tylko pojedyncze grzałki budzą jego sprzeciw.
Awatar użytkownika
By pol
#1916351
@gourmet
Przecież wyraźnie napisał:
moonami pisze:Kupiłam nowy parownik do niego parę dni temu, znowu miałam problem

moonami pisze:Wymianą grzałki (obecnie 3 grzała, z którą jest to samo)

To co się czepiasz grzałki i innego parownika?
Grzałka to grzałka :|

Poza tym joytech exceed to joytech exceed ...

Co za różnica czy to D19, czy D22?
Może to Grip lub Edge, a może X :mrgreen:
By gourmet
#1916354
Nie czepiam, podpowiadam co ja zrobiłbym w tej sytuacji. Grzałka grzałce nierówna, dla Joyetecha nie pracuję.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.