EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By pietrek86
Witam.
Trochę wypadłem z obiegu więc postanowiłem prosić o pomoc.
Szukam 1 parownika mtl i 1 doplucniaka. Oba na jedną grzałke, bez wyciekow, 4- 5 ml baniak.
Może być górny nawiew powietrza.
By joloass
MTL ( z tych smaczacych, wciaz dostepnych i nieulewajacych sie o wiekszej pojemnosci ) :
- Dvarw MTL 22 mm (wersja V2 ma wiekszy zakres cugu i otwory doplywu liquidu) - 5ml
- Taifun GTR 25 mm (osobiscie uzywam z dodatkowym reduktorem cugu, rzekomo do DTL) - 4,5 ml
- Ammit MTL (gorny nawiew oraz mozliwosc dokupienia bulba 5ml lub uzycia szkielka od Intake 4,2 ml) - 4 ml
+
- Siren V2 24mm ( moze sie ulewac przy niewlasciwym setupie i o ile dobrze pamietam lubi sie spocic od spodu) - 4,5 ml
- Hellvape MD MTL (moze nie najmocniejszy pod wzgledem walorow smakowych, lecz dobrze wykonany, banalny w obsludze z szerokim zakresem regulacji cugu) - 4ml w bulbie

Na twoim miejscu szukalbym Dvarwa jezeli nie przeszkadza ci stala konrola cugu (V2 ma juz go dosc szeroki) za pomoca dodatkowych reduktorow oraz staromodne nalewanie liquidu od spodu. Jest jeszcze jego troche ulepszona wersja w sensie konstrukcyjnym (nie wiem jak smakowym) pt. Sine MTL - 4,2 ml ... :mrgreen:
By katoda
W kwestii DTL można jeszcze popatrzeć na OBS Engine Nano. Może nie nowość, ale nadal trzyma formę.
Kayfuna 5 bardzo dobrze wspominam jako luźne i niecieknące MTL.
By Tutejszy
Z MTL z górnym nawiewem jeszcze jest Expromizer V4.

27.05.2020 [obraz_800:23al1y9s]https://www[…]

Problem z atomizerem od V9 Max

Posiadam atomizer od V9 max i tesle 220w. Problem […]

Grzalki do mechanika

Witam posiadam aktualnie nowy sprzet mianowicie sq[…]

Witam! Niedawno przerzuciłem się na parownik RTA t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.