EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By c4b5bc96@gmail.com
#1916075
Witam. posiadam ijust-a ecm'a i problem polega na tym ze wymieniam grzałke co najmniej 3x w tygodniu.
nie wiem co jest z tym grane ale za kazdym razem gdy kupie grzałke pojawia się ten sam problem.. moze to byc wina premixów? czy przyczyna widniej w czyms innym? wczesniej posiadałem ijusta 3 i miałem ten sam problem... nie mam pojecia co jest z tym nie tak.. moze ktos cos na to poradzic? w grzałkach notorycznie czuć spalenizne po 1 dniu palenia.
By Ellodurroato
#1916079
Tak jak odpowiadałem w poprzednich tematach związanymi z twoim problemem. Grzałki od ijustow mają problem z transportem liquidu. Sam posiadam wprawdzie ello duro, ale sposób działania jest ten sam. Na początku, gdy wyjmę grzałkę z opakowania odczekuje jakieś 10 min, bo nie każdy wie ale grzałka, która jest dopiero co wyjęta z opakowania praktycznie nie oddychała i jej wata jest mocno zbita. Po 10 min leżenia wata jest o wiele luźniejsza i jest w stanie lepiej wchłaniać liquid. Następnie biorę igłę i DELIKATNIE nakłuwam otwory boczne i górę grzałki tak, aby ułatwić transport jednocześnie nie uszkadzajac siatki(element grzewczy). Po tym zabiegu nasączam grzałkę liquidem i skręcam parownik. Zalewam liquid i czekam dla pewności 10 min. Po tym czasie grzałka chodzi, aż miło. Odkąd stosuje tą metodę grzałki trzymają minimum miesiąc. Druga grzałka rozpoczęła dzisiaj 3 tydzień działania i dalej świetnie oddaje smak. Poprzednia grzałka wytrzymała ponad miesiąc, jednak zmieniłem ją z powodu nagaru.
Pozdrawiam
By mefiuniek
#1916082
Do zabiegu przeprowadzanego przez kolegę wyżej poleciałbym po prostu kąpiel w czystej bazie przez około pół godziny. Po takim zabiegu grzałki wytrzymują mi około miesiąc.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
By c4b5bc96@gmail.com
#1916100
Witam. zrobiłem to co kazaliscie i problem znowu sie powtórzył. Grałke zamontowałem wczoraj zgodnie z waszymi poradami i znowu czuje spalenizne.. moze to byc jednak jakis problem z premixami? dolewam teraz nowe o nazwie "The Mask"
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.