EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By orfolke
#1915283
Siemano wszystkim, chciałbym się zapytać o jakieś porady.
Kupiłem premixa, standardowo dwa shoty 18mg po 10ml do 40ml 0mg, wszystko spoko, pale sobie, jest git.
No i zawsze robie tak, że jak już wypale 10ml świeżego premixa dolewam trzeciego shota 10ml. Więc dolałem, jakiś tam w szafce, nawet nie miał daty ważności (poza tym czytałem, że ludzie palili po terminie liquidy i nic im się nie działo), nie był tylko zabezpieczony, po prostu wcześniej go otworzyłem i tak sobie leżał.
Wymieszałem sobie premixa i zostawiłem standardowo na 1h żeby się przegryzło idealnie. Wtem nagle bum, premix zrobił się dziwnie biały i mętny (zawsze był przeźroczysty), nie było wręcz widać grzałki w tanku, no ale wypaliłem, jakoś źle nie było. Zalewam sobie drugi raz, nagle białe zaczęło się gryźć z jakimś dziwnym żółtym. Liquid zaczął pluć mi w język, a smak jest taki, że chce się ładnie mówiąc i streszczając po prostu - wymiotować.

Czy jest jakaś możliwość żeby to odratować? Szkoda mi tego liquidu, w szczególności w trakcie epidemii.

Pozdrawiam, Jasiek. :zakrecony
Awatar użytkownika
By pol
#1915285
Aż chce się ładnie mówiąc i streszczając po prostu - wymiotować, gdy się czyta to co napisałeś.
Ręce opadają.
Siemano wszystkim

Wróć po stanie epidemii do piaskownicy.
pale sobie, jest git.

Zaiste "git" nie jest jak coś się w EIN pali.

No i zawsze robie tak, że jak już wypale 10ml świeżego premixa dolewam trzeciego shota 10ml.

Jak wyżej z dodatkowym pytaniem, po co dolewka?

jakiś tam w szafce, nawet nie miał daty ważności (poza tym czytałem, że ludzie palili po terminie liquidy i nic im się nie działo), nie był tylko zabezpieczony, po prostu wcześniej go otworzyłem i tak sobie leżał.

Leżał i się nie wylał, gdy nie był zabezpieczony? Może mrówki czerwone weszły do środka?
Czytasz jakieś zwierzenia małolatów na fb i przywołujesz jako wyrocznie?
premix zrobił się dziwnie biały i mętny

I czerwona lampka Ci się nie zapaliła? Nie ostrzegali o tym na fb w grupach młodzieżowych.

Liquid zaczął pluć mi w język,

Gdy rozum się nie włącza, to liquid daje znaki.

:evil:

Edit:
nie widzę opcji edycji

Mętny liquid rzucił Ci się na oczy.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.