EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Mestido100
Cześć,
Planuję kupić nowego moda do 250zł. Obecnie posiadam drag 2 (+ wotofo rta), lecz szukam czegoś trwalszego pod względem wykonania. Obecny rysował się od samego patrzenia i poza wstawką z drewna zanurzoną w żywicy nic z farby się prawie nie ostało *CZAJNICZEK*.
Zastanawiam się nad nad Aegis Legend lub X, czy baterie krócej trzymają przez owy wyświetlacz? Jakie macie zdanie na temat GeekVape ? Elektronika, soft itd porównywalne do wotofo czy lepsze?
Awatar użytkownika
By Evendi
Mam Legenda wersję normalną ;), ciężką i bez wielkiego wyświetlacza i szczerze... Jestem zadowolony.

Nie porównam do wskazanych przez Ciebie ale możesz jeszcze za Jackroo się rozejrzeć. Jest na jeden akumulator ale z uwagi na mniejszy gabaryt i lepsze profilowanie też u mnie jest w codziennej służbie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Witam, sprawa wygląda tak że chce zrobić swój pier[…]

27.05.2020 [obraz_800:23al1y9s]https://www[…]

wymiana ogniwa w ego

Mam pytanko. W takiej baterii jak np. KGO Mega je[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.