EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mestido100
#1914972
Cześć,
Mimo, że nie nosiłem nigdy moda w kieszeni, lecz pewnie od upadku wyrobił mi się pin 510. Niestety w internecie są tylko piny sprężynowe, które potem trzeba wbić, Zauważyłem, że problem może leżeć głębiej, czyli po stronie samej obudowy. W takim wypadku chętnie odkupiłbym od kogoś niedziałającego draga 2 lub dowiedział się gdzie można takowy pin nabyć ( na 2 śrubki torx). Jeśli się nie uda to biorę klej dwuskładnikowy do metalu i będę rzeźbił. Dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
By pol
#1914977
Zobacz od środka
Nie wiem co tam chcesz kleić.
Nowe gniazdo i wywiercić dwa otwory z podfrezowaniem na śrubki.
By Mestido100
#1914994
Jest to kwestia gwintu, który wyrobił się w środku draga. Co do konektora, niestety nie znalazłem nigdzie na sprzedaż takich z otworami, a sam nie posiadam sprzętu, żeby zrobić gwint na blaszce jak i konektorze, którą dodatkowo wypadałoby "przyspawać" do całości konstrukcji(blaszke). Więc zostaje mi tylko klejenie otworów montażowych i wzmocnienie do czasu, aż nie padnie całkowicie i trzeba będzie kupować nowy. Zastanawiam się nad Aegis X. Chociaż ekran mnie trochę przeraża, e-p nie raz mi zleciał. Więc muszę szukać czegoś odporniejszego :P
By Mestido100
#1915035
@pol CX-80 AUTO WELD na noc + ściśk stolarski i taśma ( pod ręką była izolacyjna) dla pewności. Na razie trzyma jak wściekły :)
Spalona grzałka w logic compact?

Hej, 3 dni temu zakupiłem Logica Compact. Przy koń[…]

Jakimś to dziwnym sposobem w sklepach spożywczych […]

Stygmatyzowanie wapera w pandemii

Trochę śmieszne, trochę straszne, ostatnio stojąc […]

Tłuste szyby w samochodzie

Witajcie, lata temu pojawił się na forum topic o o[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.