EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By turekcom
#1914809
Cześć. Obecnie mam dół smoka v9, górę od smoka v9 i górę od ijust 3.
No i o co chodzi?
Chodzi o to że narazie atomizer od ijust 3 nie cieknie a mam tą większą wersje 6ml i narazie jest spoko ale atomizer od smoka v9 już nie.
Nie wiem czemu ale on cieknie, dokręcone wszystko dokładnie i sprawdzone czy wszystko jest dokręcone, zalewam płyn, zamykam cap i pale. Wtedy on cieknie z wlotów powietrza a nawet cieknie gdy nie pale i cholera wie o co chodzi. A przeciesz mam tego smoka może miesiąc i taki cyrk.
Czy jest jakiś atomizer kompadybilny ze grzałkami ze smoka który nie cieknie?
A może jakiś inny na inne grzałki który nie cieknie, dawał duże chmury i żeby grzałki wytrzymywały miesiąc albo i dłużej?
A i co myślicie o cerberusie który jest kompadybilny z grzałkami z ijust 3?
A i wogule chodzi mi o to żeby epapieros nie ciekł i długo na jednej grzałce wytrzymywał i dawał duże chmury, czy jest coś takiego?
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka


Proszę o poprawną pisownię na forum.
Następny tak niechlujnie napisany post zostanie usunięty.
Dziękuję.
D.
By mefiuniek
#1914811
Jak masz Ello Duro to kup sobie grzałkę od Smoka TFV8 Baby Beast... Smok v8 Max Mesh... Miałem, używałem, bardzo sobie chwaliłem... Co do v9 to zmień grzałkę na pojedyńczego Mesha i przy nalewaniu zamykaj wloty powietrza... Powinno pomóc.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1914812
turekcom pisze:Obecnie mam dół smoka v9, górę od smoka v9 i górę od ijust 3.

Tu nie forum geograficzne ani o dolinach, ani o górach tu nie dyskutujemy.

turekcom pisze:i pale.

Nie pal. Będzie lepiej.

****************
Atomizer Smok V9 należy do atomizerów napełnianych od góry.
Który dokładnie to jest parownik?
Zestaw Smok V9 zawiera:
– 1 x Zasilanie Smok V9 Stick
– 1 x Atomizer TFV-Mini V2 Tank

Sposób napełniania:
1. Zamknij Air hole
2. Otwórz wlew dla e-płynu
3. Napełnij zbiornik pozostawiając małą wolną przestrzeń z powietrzem - nie tankuj na full
4. Zamknij wlew e-płynu
5. Odwróć parownik do góry nogami i w tej pozycji otwórz Air hole.
By turekcom
#1914814
mefiuniek pisze:Jak masz Ello Duro to kup sobie grzałkę od Smoka TFV8 Baby Beast... Smok v8 Max Mesh... Miałem, używałem, bardzo sobie chwaliłem... Co do v9 to zmień grzałkę na pojedyńczego Mesha i przy nalewaniu zamykaj wloty powietrza... Powinno pomóc.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
A no właśnie ten atomizer ijust 3 to ello duro ale to sprawdze może ta grzałka TFV8, jak będzie pasować do ello duro to spoko bo może dłużej ta grzałka wytrzyma niż ta standardowa od ijust 3. Co do atomizera od smoka v9 to gdzieś tu na forum też była taka porada żeby zamykać wloty powietrza ale to nic nie dało i płyn po otwarciu wlotu dalej wyciekał. Nie wiem czy uszczelka od capa poszła ale wydaje mi się że jest ok. Może olejek jest za żadki bo ostatnio kupiłem takie żadkie jabłko i żadką pomarańcze no ale ello duro trzyma ten płyn i jest ok, a ten atomizer od smoka v9 wycieka.
Ostatnio zauważyłem że atomizer od smoka strasznie się nagrzewa i to po kilku buchach czego nie ma przy ello duro, a oba chodzą na baterii od smoka v9. Coś się pochrzaniło z tą górą od smoka i gdy ten cyrk z korona wirusem się troche uspokoji to pójdę do vpc wyjaśnić sprawe z tym atomizerem albo może tu ktoś wie jakie atomizery pasują do grzałek od smoka v9 albo może ktoś wie jakie atomizery są na duże grzałki i nie cieknące z gwintem chyba 510 czyli taki jakie mają te dwa atomizery jakie mam obecnie.

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1914815
@turekcom
Ile Ty masz lat?

W innym temacie:
turekcom pisze:Ja też mam smoka v9 i też mi się dołem ligwid wylewa. Spróbuje przy wlewaniu olejka zamykać dolny dopływ powietrza i zobaczymy. A i czasem mam tak że jak pale to ligwid leci mi ustnikiem do ust i nie wiem dlaczego? Powiem że przy atomizerze od ijust 3 nic nie trzeba kombinować, jedynie co to grzałki w ijust 3 szybciej schodzą niż grzałki od smoka v9 w tym że atomizerze.


Przeczytaj przed wysłaniem co napisałeś.
Interpunkcja jest Ci całkowicie obca.
Błędy ortograficzne zabijają.
turekcom pisze:olejek jest za żadki bo ostatnio kupiłem takie żadkie jabłko i żadką pomarańcze


W EIN nie używa się olejków.

turekcom pisze:Coś się pochrzaniło z tą górą

W EIN nie ma gór.
-> page/leksykon#lexG

Zanim napiszesz coś o parowniku, to wypadałoby poszukać jaki to atomizer, a nie pisać, że to "góra" od jakiegoś "dołu".

Zmieniłeś oryginalne tulejki na "buble" powiększające pojemność zbiornika do 6ml.
Przywróć oryginalną tulejkę dającą pojemność zbiornika 2ml i sprawdź czy nadal przecieka przez Air hole.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2020, 01:18 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.