EPF
Nasze własne produkcje
By naven00
#1914808
Chciałbym z tego moda stworzyć coś na wzór mechanika, bo niestety plytka na której znajduje sie wyswietlacz i przyciski uległa uszkodzeniu. Chciałbym aby zostało to w tej obudowie wszystko i chciałbym wykorzystać elektronike z tego e peta. Jakies porady jak tk zrobić?
Awatar użytkownika
By pol
#1914810


Elektronikę z Smok Mag Grip można wykorzystać mając sprawną płytkę z wyświetlaczem, bo jak inaczej chcesz wiedzieć jakie parametry ustawiłeś?

Do wersji mechanicznego moda możesz zastosować MOSFET.
By naven00
#1914865
Ogolnie sytuacja wyglada tak, że kumpel dal mi tego boksa, żeby go rozebrać, bo mu prawy przycisk od regulacji nie działa. Rozebralem to, juz na samym początku sie poddenerwowalem lekko bo te śrubki tak przykrecone jakby klejem sklejone. Zacząłem czyścić przycisk patyczkiem do uszu nasaczonym wódką, bo było to całe mokre z olejku i jak jest tam taka gabka przy tych przyciskach, to według mnie jej kawalki weszły do przycisku i nie ma efektu klikania w ogóle. Wiec postanowiłem to spróbować wyjac całe, okazalo się ze smok zlutowal to na stałe z drugą płytką i połączył wystwietlacz taśma nie do demontażu , obie te rzeczy sie rozwalily przy probie rozebrania tego. I nie wiem co z tym w sumie dalej robic. Może coś doradzisz
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.