EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By adrixoman
Dzień dobry,
Przychodzę z pytaniem odnośnie możliwości nabycia drogą internetową grzałki Milp TiGo (1,2 Ohm) oraz olejków smakowych o mocy/sile 6. Niestety wszystkie sklepy na jakie trafiłem świadczą usługi jedynie dla firm a nie dla osób fizycznych.
Byłbym wdzięczny za jakieś adresy witryn w Wiadomości Prywatnej.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Evendi
Poszukaj dlaczego tak jest. Tym samym znajdziesz odpowiedź na pytanie o sklep i sprzedaż na odległość.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
By adrixoman
Domyślam się dlaczego tak jest, dlaczego tak powinno być. Natomiast czy faktycznie tak jest?
Awatar użytkownika
By pol
@adrixoman
"Olejki" bywają w spożywczaku, ale tych nie polecam do EIN, opalanie bardziej z nimi przystoi.

E-płyny (e-liquidy) zawierające nikotynę można kupować wyłącznie stacjonarnie. Taki stan jest już od kilku lat.
tesla punk 220w i gora DJV RDTA

siema, mam tesle jak w tytule i djv rdta uzywam d[…]

Voopoo Vinci się nie włącza.

Witam Mam voopoo Vinci który się nie włącza Ła[…]

Ceny gliceryny, glikolu

Niemile się zdziwiłem przy odnawianiu zapasów. Zes[…]

[obraz_800:pwpem4i6]https://www.gov.pl[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.