EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
Jedyną ochroną wapera jest jego rozum...

Co prawda koronawirus szaleje i spora część społeczeństwa okopała się w swoich schronach z papieru toaletowego, lecz my nadal działamy i jesteśmy gotowi na realizację Waszych zamówień, gdyż zakupy w sklepie internetowym są teraz najbezpieczniejszą formą nabywania towarów.

Ze względów bezpieczeństwa wprowadziliśmy szereg zabezpieczeń mających na celu zminimalizowanie potencjalnych zagrożeń:

Nikt postronny nie ma wstępu do części produkcyjnej. Laboratorium jest sterylne, a produkcja i konfekcjonowanie zamówionych produktów realizowana jest przez jedną osobę. Praktyka taka ogranicza do minimum potencjalne zagrożenia, lecz powoduje pewne wydłużenie czasu realizacji waszych zamówień, za co serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Prosimy o wybór dostawy na paczkomat InPost, gdyż w ten sposób ograniczamy do minimum kontakt z otoczeniem i unikamy możliwości spotkania osób potencjalnie zainfekowanych. Wy również unikacie kontaktu z pracownikami PP, co znacząco podnosi poziom Waszego bezpieczeństwa.

Czasy są ciężkie, lecz nie popadajmy w panikę i starajmy się żyć normalnie.
By MaiArt
Uprzejmie informujemy, iż z powodu panującej pandemii koronawirusa COVID-19, firma InPost zmieniła zasady odbioru przesyłek wysyłanych na paczkomaty.

Przesyłki umieszczone w paczkomacie pozostają w nim przez okres 48 godzin, a po tym czasie nie trafiają jak to zwykle bywało do Punktu Odbioru Paczek (gdzie jeszcze przez kilka kolejnych dni można je było odebrać osobiście), lecz są od razu odsyłane do nadawcy.
By MaiArt
Co prawda nie jest to najlepsza chwila na wprowadzanie nowości, lecz trzeba czymś wypełnić okres #zostajewdomu, więc wybaczcie mi proszę twórczą nadaktywność połączoną z chemicznym ADHD. Czasy są ciężkie, lecz czy to oznacza, iż mamy się koncentrować tylko na jojczeniu i gromadzeniu zapasów papieru toaletowego? *SMOKEKING*

Korzystając z wolnego czasu "przejrzeliśmy internety" i w strefie archeo odkryliśmy wpisy z prośbą o stworzenie połączenia nut tytoniowych z aromatem kawy. No cóz... Challenge accepted :-D

O 2 w nocy zakończyłem pracę w laboratorium i za 48 godzin dam Wam znać o wstępnych wynikach testów. :D
By MaiArt
Powstało kilka wersji prototypów i jeżeli wstępne testy po 48 godzinach wypadną pozytywnie, to udostępnimy próbki gratis :)
By MaiArt
Nałóg Totalny pisze:BRAWO!!! Wreszcie :) Mam nadzieję, że udało się zrobić taki aromat, w którym kawa będzie tylko tłem, takim wspomnieniem, a nie pierwszym planem. Kiedy dostępne?

Test po szybkim przegryzaniu w komorze termostatycznej:

W chwili obecnej do dalszych testów przechodzą dwie próbki różniące się proporcjami tytoń:kawa. W pierwszej próbce główne nuty grają akcenty wytrawnej, aromatycznej kawy z subtelnym wtrąceniem tytoniowym na ogonie smaku. W przypadku próbki numer dwa mamy już bardziej równomiernie rozłożone akcenty i ciężko jest wskazać nuty dominujące *SMOKEKING*

Jedno jest absolutnie pewne ;) Te kompozycje mają ogromny potencjał ;)

W dniu dzisiejszym wykonamy jeszcze nowe próbki z jeszcze mniejszą zawartością kawy oraz mieszanki oparte na aromacie tytoniu fajkowego.
Awatar użytkownika
By Gabriel
@MaiArt Mam pytanie: czy macie w ofercie premix lub aromat smoczy owoc ( pitaja )? Szukałem na stronie ale nie znalazłem.
Jeśli nie macie to czy kiedyś będzie takowy smak ?
By MaiArt
Gabriel pisze:@MaiArt Mam pytanie: czy macie w ofercie premix lub aromat smoczy owoc ( pitaja )? Szukałem na stronie ale nie znalazłem.
Jeśli nie macie to czy kiedyś będzie takowy smak ?

Aromat "Smoczy owoc" nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów i podjęliśmy decyzję o wycofaniu go swojej oferty. W chwili obecnej mam w swoim laboratorium jeszcze troszkę potrzebnych składników do wytworzenia ok. 4-5 premiksów, więc jeżeli jesteś zainteresowany, to proszę o kontakt na PW.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
MaiArt pisze:W dniu dzisiejszym wykonamy jeszcze nowe próbki z jeszcze mniejszą zawartością kawy oraz mieszanki oparte na aromacie tytoniu fajkowego.

No i super. Za dużo kawy w tytoniówce zrobi z niej po prostu kawę (to moje zdanie). Natomiast z tytoniem fajkowym nigdy nie mieszałem, bałem się, że ten bogaty aromat zakłóci zbyt mocno małą czarną ;) Zawsze dodawałem odrobinę kawy do tytoniówki w stylu Tytoń Mocny. Ciekawe co wam wyjdzie, trzymam kciuki :beer:
By MaiArt
No cóż... Czasy mamy ciężkie, lecz nie oznacza to, iż mamy zasiąść w fotelu w bezruchu i oddawać się czarnowidztwu. Jeżeli już mamy #zostanwdomu, to zasiądźmy wygodnie i delektujmy się najnowszą kompozycją aromatyczną powstałą w laboratoriach MaiArt.pl...

Aromat oraz Premix COFFEECO

Serdecznie zapraszamy do skosztowania unikalnego połączenia aromatu świeżo wypalonych ziaren kawy arabica zatopionych w wytrawnych nutach ciemnego karmelu. Całość kompozycji łagodnie uzupełnia subtelny dodatek najwyższej jakości nut tytoniowych. Produkt wart grzechu ;)

Sugerowane stężenie: 4-5% obj.

http://maiart.pl/deserowe/536-1628-aromat-coffeeco.html
http://maiart.pl/deserowe/535-pemix-coffeeco.html

PS
@Nałóg Totalny od razu odpowiadam na Twoje pytanie... Nie. To nie jest jeszcze ten zapowiadany aromat tytoniu kawowego *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
@MaiArt dzięki za odpowiedź, bo faktycznie bym zapytał :)
Lepiej dłużej popracować i stworzyć coś naprawdę fajnego. Składam zamówienie jak tylko dasz sygnał, że gotowe. A swoją drogą Coffeeco też w moich klimatach, bo lubię połączenie tytoniu z karmelową kawą, tak samo jak lubię dodatek tytoniu do Mokki.
By MaiArt
Wybaczcie proszę moją małą aktywność. Przyszło nam działać w wyjątkowo ciężkich czasach, lecz mam nadzieję, iż zdamy ten egzamin z życia i wyjdziemy z tego silniejsi i mądrzejsi....

MaiArt.pl cały czas działa! W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, podjąłem decyzję o maksymalnym odizolowaniu się od otoczenia i od kilku dni praktycznie "mieszkam" w siedzibie firmy realizując Wasze zlecenia. Wybaczcie proszę, iż czasami termin realizacji nieco się wydłuża, ale warunki są bojowe, a całość prac związanych z realizacją zamówień wykonuję osobiście. I jeżeli będzie taka potrzeba, to tak będzie do końca świata i jeden dzień dłużej!

Jestem tu dla Was, gdyż bez Was mnie nie będzie...
By MaiArt
A tymczasem na półki MaiArt.pl trafiła niesamowita gratka dla miłośników aromatów tytoniowo-deserowych. :piwo

Aromat oraz Premix "Tobacoffee"

Serdecznie zapraszamy do skosztowania wyjątkowego połączenia aromatu złotych liści tytoniu zatopionych w wytrawnych nutach świeżo parzonej kawy typu arabica. Wyraziście aromatyzowana kompozycja składająca się na tą oryginalną mieszankę pobudzi Wasze zmysły jak filiżanka najlepszego espresso. :D

Sugerowane stężenie: 3-4% obj.

http://maiart.pl/tobacco/538-premix-tobacoffee.html
http://maiart.pl/tobacco/537-1630-aroma ... offee.html
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
tesla punk 220w i gora DJV RDTA

siema, mam tesle jak w tytule i djv rdta uzywam d[…]

Voopoo Vinci się nie włącza.

Witam Mam voopoo Vinci który się nie włącza Ła[…]

Ceny gliceryny, glikolu

Niemile się zdziwiłem przy odnawianiu zapasów. Zes[…]

[obraz_800:pwpem4i6]https://www.gov.pl[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.