EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By krzysiek_63
#1914705
Witam,

Przez dłuższy czas używam Kylina M + Tesla WYE 85w i jestem ogólnie zadowolony . Parę dni temu wymieniłem bawełnę po niesmacznym liquidzie i zaczęły się problemy. Po około jednym zbiorniczku łapie bobra. Czy jest to problem z słabym transportem liquidu ? Wydaję mi się że wszystko robię jak wcześniej. Bawełna którą używam to Wotofo Organic Cotton 6mm lub Cotton Bacon.

Obrazek
By krzysiek_63
#1914710
Dzięki za szybką odpowiedź. Przeglądałem powyższą dyskusję wcześniej lecz uznałem że temat nie dotyczy mojego problemu. U mnie Kylin M nie cieknie i ma się dobrze od samego początku. Ale faktycznie bawełnę przycinam pod kątem 45 stopni. Zaraz biorę się za czyszczenie parownika i założenie nowego setupu. Dam znać czy pomogło.
By krzysiek_63
#1914787
Jak widać na zdjęciu poniżej jest poprawa :) Dzięki za pomoc.

PS: Nie mogłem edytować posta powyżej. W opcjach posta (prawy górny róg ) była tylko opcja " Zgłoś ten post".


Obrazek
Awatar użytkownika
By pol
#1914797
//Jest określony czas, w którym użytkownik może jeszcze edytować swój post.//

Spróbuj jeszcze zmniejszyć moc zasilania. Kylin M wymaga mocnego zaciągania się (do pełnych płuc).
Awatar użytkownika
By pol
#1914842
@krzysiek_63
Optymalna moc to taka, która dla danego wapera jest optymalna. Uniwersalnej optymalności nie ma.
By krzysiek_63
#1914855
Chodziło mi o to ,że moc której używam jest o wiele niższa niż zalecana moc od producenta grzałek . Na opakowaniu jest jasno określona jako zalecana moc dla tego typu grzałki i wynosi 50-70w.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.