EPF
By Qaay
#1801840
Obrazek

Witam

Box zakupiony na początku czerwca 2017 roku.

Specyfikacja:
zasilanie: 1x 18650
moc: 10-80w
wymiary: 78x41x27
TC: Tak (ss,ni,ti)

Ostatnio pojawiło się kilka recenzji na YT:
[/youtube]


Moja opinia:
Generalnie box ma 2 wady główne:
1. Pomimo dosyć sporej szerokości 27mm, każdy atomizer o większej średnicy niż 24mm będzie wystawał poza krawędź - urządzenie jest asymetryczne ale nie mam pojęcia dlaczego położenie gniazda 510 nie zostało wyśrodkowane tak by 25mm czajniki licowały z krawędzią.
2. Powłoka... to absolutna katastrofa. Użytkuję tego moda od początku czerwca a pierwsze problemy pojawiły się w połowie lipca. Farba strukturalna na pokrywce baterii schodzi. Lakier bezbarwny na body się starł i łatwo zauważyć połacie oksydowanego cynku.

http://imgur.com/a/rHstx

====================================================================================================================

Urządzenie działa bez zarzutu, świetnie leży w dłoni i gdy było jeszcze nowe to na prawdę imponowało jakością wykonania i oryginalną stylistyką - niestety ze względu na niską jakość powłok, która wyszła z czasem odradzam jego zakup - chyba że ktoś oczywiście chce posiadać w swojej kolekcji taką ciekawostkę ornitologiczną .
Awatar użytkownika
By e_sat
#1801841
Qaay pisze:====================================================================================================================

Urządzenie działa bez zarzutu, świetnie leży w dłoni i gdy było jeszcze nowe to na prawdę imponowało jakością wykonania i oryginalną stylistyką - niestety ze względu na niską jakość powłok, która wyszła z czasem odradzam jego zakup - chyba że ktoś oczywiście chce posiadać w swojej kolekcji taką ciekawostkę ornitologiczną .


Wytłumacz mi twoją konkluzję w tym temacie...Dlaczego ciekawostkę ornitologiczną? :roll:
By Qaay
#1801848
e_sat pisze:
Wytłumacz mi twoją konkluzję w tym temacie...Dlaczego ciekawostkę ornitologiczną? :roll:


Ah sorki :mrgreen: "Ciekawostka ornitologiczna" to ciekawostka która nie interesuje nikogo oprócz hobbystów/fanatyków.
By Rafcio90
#1914437
Siema posiadam od paru dni tego moda z tym że nie działa wyświetlacz... wspomne tylko że mod całkowice nowy....
Macie moze jakies propozycje co jest grane włożyłem do niego akumulator 3.7V 2600MAH 18650
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.