EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Hurricanex
#1888830
Witam. Mam problem z nowym Kylinem V2. Napuchła mi uszczelka znajdująca się pod topcapem, do tego stopnia, że przy którymś zamknięciu przy domykaniu capa, kawałek został ucięty. Próbowałem kombinacji z wygrzewaniem i wkładaniem do zamrażarki ale w niczym to nie pomogło a dodatkowo cap otwiera się teraz bardzo łatwo, aż za łatwo, a dodatkowo wycieka liquid. Ktoś ma jakiś sposób aby rozwiązać ten problem? Nie widziałem nigdzie żadnych zamienników tych uszczelek :(
By Krasnal45
#1888831
Uszczelki już nie uratujesz, a jak nadal będziesz używał takich agresywnych liquidów wchodzących w reakcje z gumą, to zniszczysz kolejne uszczelki.
By Hurricanex
#1888833
Cóż nie spodziewałbym się, ze po 3 zalaniach pełnego tanka normalnym liquidem i wycieraniu za każdym razem capa (nauczka po Smoku) tak szybko spotka mnie to samo bez szansy wymiany/uratowania :)
By Guciovski
#1914065
Witam, mam kylina 2 i też uszczelka siadła na kapie, jednak da się to naprawić tak samo to że lekko chodzi i otwiera się w kieszeni. Kilka informacji ,trzeba rozebrać i ten komin co zasłania grzałki troszkę zsunąć, wtedy cofnąć otwieranie i wypchnąć od spodu komin do gory. Da się zdjąć górę a uszczelkę trzeba sobie dorobić. Ja dorobiłem z pianki neoprenowej.troche kombinacji ale wszystko działa poprawnie.
By mikerpl
#1914426
Cześć. Czy mógłbyś mi wysłać zdjęcie o który komin ci chodzi? Albo jakoś opisać ? Mam ten sam problem i nie mogę zdjąć tej góry żeby dorobić uszczelke. Próbowałem podwadzic ale nie da rady zdjąć
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.