EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Patryk_
#1914110
Witam, mam problem nie mogę wyłączyć sprzętu komunikat "Locked click Fire 5X" ktoś może pomóc?
Awatar użytkownika
By pol
#1914111


Power it ON!
When I first put the batteries in, it seems I remember clicking the fire button 5 times and the device booted, it showed the Tesla ‘T’ logo and powered up. I think it did anyhow, since that time I cannot turn the device off, or on. Even installing batteries just turns it on. Five clicks just locks the device buttons and it goes to sleep. The instructions say 5 clicks on and off, but for my WYE that is not the case. Is it a con that you cannot turn the device off? Not to me, just lock the keys with 5 clicks; the display will go dark in 5 seconds. If the device is not locked the display goes dark in 30 seconds. Tap the fire button 2 times, the first click wakes it up, the 2nd click will show “Locked Click Fire 5X” if it is locked. At that point I know to click Fire 5 times if I want to vape. I wish it showed a device unlocked screen when I unlocked it.

    Click the fire button 5 times to turn the mod on and lock the mod.
    Hold down the minus button with the fire button to lock the keys. The mod will still fire but you will not be able to adjust the wattage or temperature.
    Click the fire button three times to have access to all the settings.
    Once you have access use the +/- to scroll through the settings.
    Once you find the setting you want to adjust, click the fire button to select that setting.
    Once you select the setting you want to adjust, use the plus minus button to make adjustments.

Awatar użytkownika
By pol
#1914129
Poradnik ma to do siebie, że sam nie pomaga, trzeba go zastosować.

Nawet nie napisałeś co zrobiłeś, że twierdzisz, ze poradnik nie pomaga.

***************
Jeżeli dłużej go już katowałeś, to może microswich uległ awarii.
By Patryk_
#1914131
Chyba się nie zrozumieliśmy. Zrobiłem wszystko co napisałeś w poradniku. Chodzi mi o to,że mogę go tylko zablokować. A wyłączyć całkowicie nie mogę.
Awatar użytkownika
By pol
#1914132
Nadal nie rozumiem.
5xklik w krótkim czasie (jakieś 2 sekundy) przycisku Fire powoduje włączenie/wyłączenie moda (uśpienie).
Czy mod w ogóle działa? Możesz używać go z atomizerem? Tzn czy przycisk Fire działa?

Kombinacja przycisku Fire i przycisku "minus" blokuje możliwość zmian ustawienia. Możliwe, że też blokuje akcję pięciokliku.....

Tap the fire button 2 times, the first click wakes it up, the 2nd click will show “Locked Click Fire 5X” if it is locked. At that point I know to click Fire 5 times if I want to vape. I wish it showed a device unlocked screen when I unlocked it.


Jeżeli przycisk Fire nie daje żadnych zmian, to może być uszkodzony microswitch od Fire.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2020, 13:31 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
By Patryk_
#1914133
Oo właśnie,wszystko działa jak należy. Po Pięciu kliku wpada w stan uśpienia pierwszy raz posiadam teslę . Także już zrozumiałem ,że sprzęt się nie wyłącza a wpada w stan uśpienia. Dziękuję
Awatar użytkownika
By pol
#1914135
Nie może być inaczej niż przejście w stan uśpienia. Każdy mod elektroniczny włączany/wyłączany (przełączany w stan uśpienia) jest 5xklik.
Jak inaczej elektronika dostawałaby informacje od użytkownika, który naciska przycisk Fire. Tam nie siedzą krasnoludki.

To podobnie jak np z telewizorem uruchomisz go z pilota tylko wtedy gdy jest w stanie uśpienia - stan stand by. Inaczej musisz włączyć go tradycyjnie włącznikiem na obudowie.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1914142
Najprościej: w tym boxie nie można wyłączyć ( wygasić całkowicie) moda poprzez przycisk, 5-cio klik powoduje przejście w taki stan uśpienia przy którym każde wciśnięcie przycisku fire powoduje podświetlenie ekranu.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.