EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Krzychu7777777
Witam .. Mam pytanie? Chcę kupić dobrego boxa , myślę o Asmodus Reborn 168W lub Dovpo Nickel ? Co sądzicie na ten temat a może mogli byście polecić coś lepszego :) Chodzi mi głownie o dobrą elektronikę i oczywiście jakość i trwałość . Pozdro. K7 :)
Awatar użytkownika
By pol
Krzychu7777777 pisze:.... Chcę kupić dobrego boxa , myślę o Asmodus Reborn 168W lub Dovpo Nickel ?
.... Chodzi mi głownie o dobrą elektronikę i oczywiście jakość i trwałość . ...

Temat rzeka.
Kilkanaście wpisów i ocen i nadal nie będzie jednoznacznej odpowiedzi.

DNA z EScribe
YiHi
Dicodes
Tesla
Joyetech z ArcticFox
Wismec z ArcticFox
Vaporesso

Preferujesz tryb zasilania Power (VW), TC (na których materiałach?)

Energooszczędne czy prądożerne.

Na pojedyncze ogniwa czy na dw, a może na trzy ogniwa.
Który typ ogniw? 18650, 2x700?

To tak na początek.
Potem sprawa gustu. Jaki design...., a może jako pierwsza selekcja.

Rok już minął od daty 11 marca 2019, gdy Nick Jennings opublikował swoje zestawienie odnośnie subiektywnych ocen elektronik w EIN.
DNA 200 vs Yihi: The Chips Inside Your Box Mod & How They Differ
DNA 200 vs Yihi – what’s the best chipset to go for inside your mod? Let’s take a look at the main differences between the YiHi and DNA 200 chipsets.

DNA 200 vs Yihi

Stabilność SARS-CoV-2 w różnych warunkach środowi[…]

Vape pen 22 light edition

Witam, mam problem z moim Vape pen 22 light editi[…]

Przyrząd do ćwiczenia oddechu [obraz_800:1aocxlxe[…]

Zasłanianie ust i nosa obowiązkowe od 16 kwietni[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.