EPF
E-papierosy kompaktowych rozmiarów przypominające "długopisy". Składające się z baterii i clearomizera.
By Pitto
#1913662
Przepraszam z góry jeśli to źle miejsce, ale w szybkim pytaniu nie mogę utworzyć tematu nie wiedzieć czemu.

Moje pytanie dotyczy premixów i mojego View 2. Wiem, że to sprzęt bardzo amatorski i spotkałem się z opinią, że gęstość premixów pozwoli przeżyć grzalkom V4 1.5 max dwa dni. Czy rzeczywiście nie poleca się żadnych premixów z powodu gęstości? Czy aż tak słabo radzą sobie te grzałki? Na gotowych Liqueenowych lq grzałka daje radę juz trzeci tydzień.

Czy baza i premix 60/40 to nie gęstość odpowiadającą sprzedawanym gotowcom? Jeśli tak to czy Pan z budki w Galerii się totalnie nie zna? :)

Ps. Witam wszystkich serdecznie :)
Awatar użytkownika
By pol
#1913663
Ciekawe gdzie przeczytałeś o zależności lepkości (gęstości) e-liquidu od żywotności grzałki.

Nie problem w lepkości, co w dodawanych słodzikach, które "zabijają" grzałki.

Samych premixów zapewne nie używasz w EIN.

Pitto pisze:....Jeśli tak to czy Pan z budki w Galerii się totalnie nie zna? :)..

"Pan z budki" rozliczany jest ze sprzedaży, a nie ze znajomości przedmiotu sprzedawanego/wciskanego kupującym.
By Pitto
#1913664
No właśnie jestem dość nowy w temacie wapowania, dlatego pytam. Wolę zapytać tu, bo tak jak wspominałem Pan z budki powiedział, że nie ma sensu lać tam premixów ze względu na gęstość. Tak więc, raz - widac się nie zna, dwa - mógł wcisnąć, a jednak nie polecił.

Czyli uwagę zwracać na składniki, aby przedłużyć żywotność grzałki. Dziękuję.

A już z czystej ciekawości. Tak mniej więcej premix Selfie dajmy na to kaktus aloes pozwoli przeżyć tej grzałce chociaż tydzień? Wiem, że nie da się tego stwierdzić co do dnia. Pytam orientacyjnie, mniej więcej. I dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
By pol
#1913666
Zacznijmy od pieca.
Staraj się używać, jeżeli już musisz, premixów od znanych i polecanych na forum producentów.

Zastanów się nad robieniem własnych e-liquidów. Nie jest to aż tak skomplikowane.

Premixy Selfie już mają swój temat na forum, nic nie dodam, bo szkoda zdrowia -> premixy-selfie-liquid-t129778.html

Ciekawe, który producent premixów sprzedawanych w budkach w Galerii podaje skład mikstury? O słodzikach tam nie przeczytasz.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.