EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By mjb_beast2
#1913610
Witam, jestem nowy na forum więc prosiłbym o wyrozumiałość, jeżeli zadaje głupie pytanie.
Jednak wolę nie mieć wątpliwości, a na moje pytanie nie mogłem znaleźć dobrej odpowiedzi. Mianowicie, kupiłem sobie Poda Novo 2 od smoka, ja i moja dziewczyna. Jednak u mnie na kardridzu ciągle pojawiają się skropliny na tych złotych krążkach, które łącza się z drucikami zasilającymi w podzie. Wiem, że tak się zdarza i to nie tylko mi, ale interesuje mnie czy to może powodować zwarcia, zwiększa przegrzewanie się urządzenia, czy mogę to olać, wycierać co jakiś czas i nie jest to niewskazane zeby używać poda w takiej sytuacji. Posiadam też boxa, ale tam atomizer mi nigdy nie przeciekał, więc muszę się zapytać. Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi
Awatar użytkownika
By pol
#1913611
mjb_beast2 pisze:..... Wiem, że tak się zdarza i to nie tylko mi, ale interesuje mnie czy to może powodować zwarcia, zwiększa przegrzewanie się urządzenia, czy mogę to olać, wycierać co jakiś czas i nie jest to niewskazane zeby używać poda w takiej sytuacji....

Nie spowoduje zwarcia - nie przewodzi prądu.
Wycierać co jakiś czas.
Między czasem szukać przyczyny.

***************
Minuta *SZUKAJ2*
pod-smok-novo-2-cieknie-t135136.html

AirFlow





Novo Pod (zwróć uwagę gdzie w POD jest wlot powietrza)



Może to podpowie....


Zawsze można przewinąć grzałkę :zakrecony
The Smok Novo Rewick Trick/Guide
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.