EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Kacper2134
#1903077
Chce kupic Tesla punk 220w ale nie wiem jaką górę do tego moda. Czytałem że tfv8 od smoka a co z tfv12? Albo kylin? Chyba że jeszcze inne
Awatar użytkownika
By DasNiko
#1904914
Sorki za odkopanie, ale jak zobaczyłem, że ktoś szuka atomizera do takiego samego zasilania, jak ja, to musiałem odpowiedzieć. :D
Mogę z czystym sumieniem polecić Digiflavor Mesh Pro RDA - testowałem atomizery, o których wspomniałeś i pod względem smaku Mesh Pro bije wszystkie na głowę. Póki co, uważam to za najlepszy zestaw, jaki miałem.
Tak na marginesie, to prosiłbym, abyś nazywał rzeczy po imieniu, czyli nie "góra", tylko atomizer (jestem na to wyczulony -_- ).
By Dj'Spooky
#1913574
Hej, Ja z kolei po 9 miesiącach użytkowania Tesla Punk 220W z czystym sumieniem polecam tfv 12 i tfv 16 (na gotowe grzałki).
Na drut polecam Ufo o Tesla i DJV RDTA, ale nie Sugeruj się tym zbytnio bo VAP-owałem z robionych grzałek z polecenia i wolę gotowe grzałki wymienne.

Cześć. Zwracam się z prośbą o pomoc z moim boxem […]

Jaki akumulator wybrać?

Witam, posiadam vaporesso gen 220w box mod z parow[…]

Nasze tatuaże

Jestem ciekaw czy mamy tu jakiś miłośników tatuażu[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.