EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Cornoctis
#1913475
Mam od 3 tygodni smoka vape pena 22 z drugiej ręki. Do tej pory działał bez zarzutu, ale dzisiaj zaczął szwankować. W ciągu dnia normalnie z niego paliłam, ale jak wróciłam do domu i chciałam wziąć bucha to zaczęła się świecić dioda około 15 razy. Podłączyłam go do ładowarki, ale dioda się nie zaświeciła jak przy podłączaniu. Rozkręciłam go i wyczyściłam, ale on ciągle nie działa. Dodam, że sprawdziłam 3 ładowarki i wszystkie działają. Nie mam pojęci co robić, a nie chce wyrzucać nowego eka, a raczej go już nie sprzedam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1913477
Spytaj osoby ( jak to możliwe ) od której kupiłaś bo może ma paragon i e-papieros ma jeszcze gwarancję.
Awatar użytkownika
By pol
#1913480
Cornoctis pisze:Mam od 3 tygodni smoka vape pena 22 z drugiej ręki. ....
a nie chce wyrzucać nowego eka, a raczej go już nie sprzedam.

To nowy czy z drugiej ręki po przejściach

Cornoctis pisze:.... normalnie z niego paliłam wapowałem,...

Nie pal. Wapuj.


Cornoctis pisze:.... Dodam, że sprawdziłam 3 ładowarki i wszystkie działają.

Sprawdzałeś podłączając moda do ładowarek?

Cornoctis pisze:.... jak wróciłam do domu i chciałam wziąć bucha to zaczęła się świecić dioda około 15 razy. ..

Istotne może być to, że nastąpiło po powrocie do domu.
Co wg instrukcji obsługi sygnalizuje 15 krotnym błyśnięciem diody?

This faq applies to pen style batteries, such as Stick V8, Stick X8, Vape Pen 22, etc.
If LED light blinks as below, then it is working great.
1. 8 seconds protection: the LED light will blink 5 times when the power button is held for longer than 8 seconds, and the battery will automatically shut down the output.
2. Resistance protection: when the atomizer resistance is lower than 0.1 ohms or higher than 2.5 ohms, the LED light will blink 4 times and the battery will automatically shut down the output.
3. Low voltage protection: when battery capacity is lower than 3. 3V, the LED light will blink 15 times and the battery will automatically shut down the output.
By Kapix2137
#1914384
Ja mam tak ze cały czas sie ta dioda w guziku swieci i nie wiem jak to wyłączyć.Nawet gdy wyłącze pena ona nadal sie swieci
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.