EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Smoak
#1912966
Witam czy to normalne, że w środku elektronika wydaje dźwięki tak jakby takie pukanie w środku oraz piszczenie? Sprawdziłem akmulatory na innych boxach i to nie ich wina tylko isticka mixa. Wcześniej też miałem istick mix, który też te same odgłosy wydawał, ale oddałem go na gwarancję i dostałem nowego i ten nowy też te dźwięki wydaje. Czy to jest normalne?
Awatar użytkownika
By eSCe
#1912970
Z piszczącymi elementami elektronicznymi spotkałem się jedynie w cewkach albo układach sterowanych PWM zaprojektowanych w nie do końca prawidłowy sposób.
Podejrzewam, że elektronika Istick działa z PWM co może skutkować tym, że poniżej około 3. 7 - 3.9 V będzie piszczał, zrób próbę zwiększając napięcie na chwilę powyżej 4V,
Jeżeli piszczenie ustanie to taka konstrukcja tej elektroniki i nic z tym nie zrobisz.
Awatar użytkownika
By eSCe
#1912973
Może któryś kondensator bo sobie o tym zapomniałem, jak się rozładuje to objaw znika a jak magazynuje to piszczy, patrzyłeś do środka? wszystko wygląda okej?
By Smoak
#1912974
Dzisiaj kupiłem z edymu bo we wczesniejszym istick mix tak samo było i w tym nowym tak samo a rozbierac nie chcę bo nie znam się na tym i nie wiem czy to normalne czy znowu odsyłać na reklamację i czekać 3 tygodnie
Awatar użytkownika
By eSCe
#1912975
Skoro już drugi tak ma to można założyć, że ten model tak ma albo przez źle zaprojektowaną elektronikę albo przez felerną serię montowanych elementów elektronicznych.
Wymień na coś innego albo niech zwrócą ci pieniądze i ewentualnie dołóż i kup coś innego i będziesz miał spokój.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.