EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Krabelon
#1912936
Niecały tydzień temu kupiłem własnie smoka z dragiem ze sklepu, po kilku dniach strasznie liquid zaczął drapać mnie w gardło, ale to nie był smak spalonej grzałki. Prawdopodobnie dlatego ze pale 18 która jest strasznie ciemna. Na początku myślałem ze grzałka już się spaliła po kilku dniach, bylem zdziwiony bo jak korzystałem z tfv8 to grzałka na podobnym liquidzie oddawała smak co najmniej 2 tygodnie. Stwierdziłem ze po prostu ja wyparzę i zobaczę czy smak się poprawi. Po wyparzeniu przestała grzać tak w gardło, ale po 10 buchach nie było czuć ani liquidu, ani spalenizny tylko nikotynę. Zalałem do pełna, zostawiłem na noc i na drugi dzień było to samo. Smak zniknął po kilku buchach. Czy to wina waty ze jest jej dużo a liquid gesty? Przypomnę ze przed wyparzeniem takich problemow nie miałem. Grzałka ma 0,17 Ohma single mesh.
Awatar użytkownika
By pol
#1912937
Krabelon pisze:..... Prawdopodobnie dlatego ze pale .....
....Grzałka ma 0,17 Ohma single mesh.

1. Przestań palić, zacznij wapować/chmurzyć.
2. Zostaw w spokoju Georga Simona. Jednostka rezystancji - om (Ω)


*************************
Grzałka SMOK TFV16 Mesh 0.17Ω


Najlepszy zakres mocy: 120W (?)




Dwie otuliny z wat-y



********************
Krabelon pisze:...... Po wyparzeniu przestała grzać tak w gardło, ale po 10 buchach nie było czuć ani liquidu, ani spalenizny tylko nikotynę. .....

Czuć tylko nikotynę... Jak smakuje nikotyna, czym ją czuć?
Awatar użytkownika
By kabacina
#1912941
Grzałki poza tym się nie wyparza. Jak już coś, to wymieniasz na nową - nasączasz, czekasz z 10 minut i możesz używać. Spróbuj, a na pewno wszystko będzie jak być powinno.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
By Krabelon
#1912950
1. Przestań palić, zacznij wapować/chmurzyć.


Nigdy nie będę mówił ze wapuje albo chmurze, bo każdy z mojego otoczenia zawsze mówił ze idzie zapalić, a to ze tak powinno się mówić mnie jakoś bardzo nie boli.

2. Zostaw w spokoju Georga Simona. Jednostka rezystancji - om (Ω)


Nie no miałem na mysli Ohm taka rzekę w Niemczech. ;)

Czuć tylko nikotynę... Jak smakuje nikotyna, czym ją czuć?


Po prostu po kilku buchach można poczuć w głowie ze jednak ten olejek miał trochę nikotyny, tylko że był bez smaku.
By Krabelon
#1912951
Grzałki poza tym się nie wyparza. Jak już coś, to wymieniasz na nową - nasączasz, czekasz z 10 minut i możesz używać. Spróbuj, a na pewno wszystko będzie jak być powinno.


Tak wiem że grzałek się nie wyparza, ale załóżmy że jest niedziela niehandlowa, a tobie akurat się grzałka spaliła. Wyparzasz i możesz do poniedziałku wytrzymać. Bynajmniej ja miałem tak z tfv8 , ale nigdy nie wymieniałem jej częściej niż 2 razy w miesiącu. A tu musiałbym z 8 razy w miesiącu nowa grzałkę kupować.
Awatar użytkownika
By pol
#1912952
@Krabelon
Z zaprezntownym przez Ciebie stanowiskiem, to nie bardzo wiem po co zalogowałeś się na tym forum.

Wróć na dzielnię gdzie wraz kumplami będziesz palił olejki.

My tu ani nie palimy, ani tym bardziej nie używamy/nie palimy olejków.

Miłego dnia wśród kumpli na dzielni.

******************
Przeczytaj -> http://epapieros.edu.pl/poradnik/

Jak dojrzejesz to zastanów się i może wróć.
By Krabelon
#1912953
Zarejestrowałem się na forum by znaleźć odpowiedz na swoje pytanie, a nie czytać o tym ze e-papierosów się nie pali, tylko wapuje...

Interesuje mnie po prostu czy grzałka meshowa jest pod jakimś względem inna. Jeżeli straci swój smak po kilku dniach, a nie jest spalona to czy można coś z tym zrobić.
Jeżeli nie wiesz to proszę nie wypowiadaj się już w tym temacie, bo chce poczytać coś na temat, który jest w tytule.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1912954
Krabelon pisze:
Grzałki poza tym się nie wyparza. Jak już coś, to wymieniasz na nową - nasączasz, czekasz z 10 minut i możesz używać. Spróbuj, a na pewno wszystko będzie jak być powinno.


Tak wiem że grzałek się nie wyparza, ale załóżmy że jest niedziela niehandlowa, a tobie akurat się grzałka spaliła. Wyparzasz i możesz do poniedziałku wytrzymać. Bynajmniej ja miałem tak z tfv8 , ale nigdy nie wymieniałem jej częściej niż 2 razy w miesiącu. A tu musiałbym z 8 razy w miesiącu nowa grzałkę kupować.
Wszystko zależy od jakości grzałki - a tego aspektu przy zakupie nie jesteś akurat nigdy pewien. 8x w miesiącu, to zdecydowanie za dużo według mnie. Pamiętam, jak używałem bodajże Smoka Baby Beast (? - wybacz, ale było to dawno i nie jestem pewny), że grzałka wytrzymywała minimum 2-3 tygodnie. Nierzadko nawet więcej niż miesiąc.

Okay masz rację, można się czasem faktycznie uratować w takiej sytuacji. Wiadomo, tonący brzytwy się chwyta.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1912958
Krabelon pisze:Zarejestrowałem się na forum by znaleźć odpowiedz na swoje pytanie, a nie czytać o tym ze e-papierosów się nie pali, tylko wapuje...

To zapisz się do kółka rolniczego. Tam palą opony.

Niektóry po prostu nie można już pomóc. Mają wpojoną roszczeniową postawę i tylko żądania wobec innych, a nie wobec siebie.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.