EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By ChmurkiSeWale
#1912586
Witam, mam dziwne aczkolwiek ważne pytanie odnośnie akumulatorów. Sprawa wygląda tak że ostatnio otrzymałem od mojego znajomego w prezencie zakupione przez internet 2 baterie 18650. Zakupu nie dokonywałem sam gdyż jak już powiedziałem był to prezent. Jednak dowiedziałem się że w moje ręce wpadły baterie o naprawdę niskiej cenie gdyż nie wykraczała ona powyżej 15 zł za 1 akusa. I teraz nasuwa się pytanie czy mogę ufać tym aku czy jednak zrezygnować z ich eksploatacji.
Chodzi tu dokładnie o SONY vtc6 o pojemności 3100mah i o 30 amperach.
Zastanawiam się jedynie czy nie są podrobione gdyż cena takich akusow to tak naprawdę około 25 zł za sztukę. Posiadam 4 sztuki takich akumulatorow 6 łącznie z tymi ale tylko tych nie kupowałem sam.
Awatar użytkownika
By pol
#1912594
Nie wiem czy jest ktoś, kto z czystym sumieniem udzieli pozytywnej odpowiedzi.

Ja tylko pokazałem co bywa oferowane do sprzedaży. Bez oceny tego. Pozostawiając to każdemu z osobna. W końcu każdy z nas jest podobno dorosły.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1912682
@ChmurkiSeWale


To zależy od sprzedawcy, najlepiej skontaktować się przed zakupem. Robiłem tak np ze sklepem Batlit i nie narzekałem ale przy cenach które obecnie oferuje np Batimex...na dłuższą chwilę zrezygnowałem z zakupu polaptopówek. W Batimexie - Murata / Sony, Samsungi czy LG mogę kupić nawet za 50 % ceny tych samych ogniw oferowanych w niektórych Vape Shopach. Oryginalne, pewne, znajomy pracujący w jednej z większych firm i sklepów na rynku ( konkurencja ale to uczciwy gostek, pomimo tego że jego pracodawca przegrywa tę bitwę cenową ) przetestował je dla mnie, najważniejsze były Muraty / Sony i LG HG2 ponieważ tu niestety mamy najwięcej podróbek. Ogniwa zakupione przeze mnie przeszły testy pozytywnie, spełniają wszystkie wymogi zawarte w specyfikacji. Cena, jakość - mogę polecić.:drinkb
Atomizer Crown III

Witam od jakiegoś czasu mam problem z tym atomizer[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Problem z vapowaniem Ego Aio

Witam. Kupiłem Ego Aio dwa dni temu. Wszystko spok[…]

Duże szkło / pyrex do Kylin M RTA 5.5ml

Poszukuję w necie największego szkła do Kylin'a M.[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.