EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By blucas
#1912403
Ja pier....
Wszystkie użyte tam kleje oczywiście nie wchodzą w reakcję z liqidami...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
By kajtek999999
#1912431
blucas pisze:Ja pier....
Wszystkie użyte tam kleje oczywiście nie wchodzą w reakcję z liqidami...


czemu miały by wchodzić ?
Awatar użytkownika
By pol
#1912444
Bo niektóre składniki e-płynu mają takie właściwości.
Ale nadal zamierzasz ciągnąć te skrajnie głupawy temat?
By mattoid1973
#1912447
Składniki płynu to jedno, druga sprawa to temperatura. @kajtek999999 może spróbuj podgrzać klocki LEGO do 200+ °C i zacznij oddychać ich oparami. Smacznego.
Awatar użytkownika
By pol
#1912456
Możesz przybliżyć powód takich kombinacji z atomizerami?
By kajtek999999
#1912458
Chcę zrobić bezpiecznie i jak najtańszym kosztem moda wraz z atomizerem
Awatar użytkownika
By pol
#1912460
Przelicz koszt zakupu części i wkład pracy w coś co może finalnie nie działać tak jak oczekujesz.
Istnieje również inne niebezpieczeństwo przy home made mod i/lub atomizer - kalectwo.

Porównaj koszt eksperymentu, do którego nie jesteś przygotowany, do kosztu zakupu gotowego firmowego produktu.
By kajtek999999
#1912461
Chcę narazie coś taniego, za jakis czas kupie napewno jakis atomizer
By Maciejko
#1912462
W najlepszym sklepie na "e" masz atomizer RDA za jakieś 40 PLN. To naprawdę tak dużo?
By kajtek999999
#1912464
Nie ma polskich opini o tym atomizerze :/ i nie wydaje mi sie ze bedzie on dobry.
By Maciejko
#1912466
Akurat opinie ma bardzo dobre, szczególnie patrząc przez pryzmat jego ceny.

I na pewno będzie lepszy i bezpieczniejszy, niż wykonany w domu z rurki PVC, łączony klejem potworek.
By MaciejH
#1912467
Koszt zakupu atomizera jest na tyle niski, że nie widzę potrzeby kontynuowania tego tematu.
Awatar użytkownika
By pol
#1912484
@eSCe
Słuszna uwaga.
Ocieplenie klimatu i we własnym ogródku bawełna.
Awatar użytkownika
By blucas
#1912490
eSCe pisze:Ja bym jeszcze zasiał bawełnę w ogródku ;)
I koniecznie ładowarka na dynamo do składaka.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
By mattoid1973
#1912491
E tam bawełnę w ogródku. Ładnych parę lat temu na trawniku był taki zawodnik, który zamiast kupować bawełnę w sklepie, pozyskiwał ją z...
kurtki. Tak, dokładnie. Wyciągał watolinę że starej, zniszczonej i już nieużywanej kurtki. To dopiero jest oszczędność. Może @Krasnal45 lub @Tomba pamiętają, bo byli już wtedy użytkownikami trawnika.

Nie oceniam, ale szczerze mówiąc nie wiem w jakim musiałbym być dołku finansowym, żeby tak robić.

Edit:
Popieprzyły mi się fora. Masakra
Dobra. Możecie szukać posta. Może się ostał.
Awatar użytkownika
By eSCe
#1912494
@mattoid1973
Hehe
No czegoś takiego jeszcze nie słyszałem ;) ;) Jestem ciekaw czy smaczy taka kurtkowa bawełna i czy odbiło się to na jego zdrowiu.
Awatar użytkownika
By blucas
#1912497
Kwestia finansowa to jedno.
Bardziej zastanawiam się ile szkody można zrobić w płucach plastikiem przemysłowym, klejem cyjanoakrylowym (typu kropelka), cynkiem z bolców z wtyczki i klejem epoksydowym...
To jak granie w rosyjską ruletkę z pełnym magazynkiem.
Pytanie nie brzmi kiedy nastąpi wystrzał. Tu należy się jedynie zastanowić który nabój.


Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pol
#1912498
HP550 pisze:Ostatnio w jednym z hoteli zorientowałem się, że zapomniałem zapasowej grzałki (godzina 01:00) w desperacji wyciągnąłem jakiś drut (oporowy) z jakiegoś hotelowego grajka i po zainstalowaniu tego drutu w szklanej rurce podłączyłem pod 230V - na to watkę z liquidem i jakoś sobie popaliłem - desperacja. :D Działało !!! Po 5 dymkach - padłem
By mattoid1973
#1912499
@pol ten też niezły. Chciałbym zobaczyć "tego dumeka z 230V.
A Ty czasem nie pamiętasz tego gościa od kurtki?
Awatar użytkownika
By eSCe
#1912500
Nie no to już jakieś jaja sobie gość robił. Drut na 230V z jakiegoś grajka...
Awatar użytkownika
By pol
#1912501
@mattoid1973
Niestety większość dawnych treściwych, a czasem mięsistych tematów obecnie opatrzona jest blokadą "Nie masz uprawnień".

pok14 pisze:I kuriozum , jakiś inteligentny inaczej wkładał knot z zapalniczki Zippo i tylko go wypłukał wodą a inny wypełnienie kurtki zony zastosował.


******************
-> post14726.html#p14726

-> post1177019.html#p1177019

Freakster89 pisze:To ja może przypomnę topic kolegi który wykorzystał drut oporowy z lodówki i ocieplenie z kurtki.
By mattoid1973
#1912508
Chyba trzeba się zabrać za odzyskanie starych danych forumowych, bo jakoś mam wrażenie, że obecny właściciel nie ma najmniejszego zamiaru zrobić żadnego kroku w tym kierunku.
By kajtek999999
#1912514
Dzięki za wszystko. Zamówię sobie atomizer, tylko mam jeszcze jedno pytanko. Czy ze strony zaczynającej sie na "e-" a kończącej "ym" można normalnie zamówic do np. paczkomatu?
By Maciejko
#1912519
Nigdzie, ustawa zabrania sprzedaży na odległość. Idź i kup osobiście. No chyba, że wiek Ci nie pozwala.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.