EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By reevo
Witam po 2 latach przerwy od epapierosów postanowiłem do tego wrócić i odstawić znowu zwykłe fajki, kiedyś używałem Evica VTC Mini i Zephyrusa, teraz szukam czegoś co bardzo dobrze odda smak, będzie ładnie wyglądało i nie bedzie trudne w obsłudze. Najlepiej żeby do atomizera była możliwość kupienia gotowych grzałek, a jeśli nie to niech to będzie atomizer pozwalający kręcić grzałki totalnemu amatorowi jakiemu jestem.

W kwocie 500 zł mam na myśli MOD i Atomizer, jeśli zaproponujecie coś duzo tanszego to oczywiscie z checia wezme to pod uwage.
VooPoo Vinci czy Smok RPM 40

Witam. Tak jak w tytule co polecacie, który pod/mo[…]

Witam. Zakupiłem ostatnio Profila i wickowałem już[…]

Zmiana koloru diody sx mini

Witam Mam problem z boxem sx mini t class. Od razu[…]

Aromaty Inawera znikaja z E-dymu

Wczoraj kupowalem w E-dymie aromaty Inawery i sprz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.