EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wojsz20
#1912272
Witam , potrzebuję konkretnej instrukcji jak wymienić watę w grzałce od SMOK V9 MAX , jest to "pojedyncza" grzałka z siatką mesh , w około owinieta listkami bawełny.
Posiadam bawełne COTTON BACON VERSION 2 i nie daje rady poskładać grzałki spowrotem.Siatka z odzysku- wyczyszczona-wymyta-wypalona.E-dymek na YT pokazywał w 4minutowym filmiku jak to zrobić aczkolwiek jest kretynem i sam jej nie zrobił dobrze ;) .Szukam sprawdzonego patentu
By wojsz20
#1912278
Zobacz sobie jak bardzo tragiczny jest materiał od e-dymka , potem sobie poczytaj komentarze jak ludzie grzałki smażą i się głowią,potem zrozumiesz dlaczego tak sądzę.Uwierz mi że nie takie rzeczy potrafie zrobić ;) aczkolwiek jeśli sie instuuje takim materiałem jak jego to nawet olejku do tanka nie zalejesz dobrze ;) Dziekuję za pomoc oraz materiały.
Awatar użytkownika
By pol
#1912282
@wojsz20 a Ty co robisz na tym forum?
Na razie lejesz olejek.

Póki co to akurat @mattoid1973 wniósł znaczny wkład w rozwój tego forum.
By mattoid1973
#1912283
Jako aktywny użytkownik EIN lubię sobie poczytać co nowego w świecie, ale olejków to jednak mimo wszystko nie używam. Tobie radzę to samo, bo substancje oleiste w atomizerze wróżą spore problemy zdrowotne.
A tak w ogóle, skoro się zarejestrowała, to warto poczytać i ruszyć głową, dzięki temu czasem udaje się nie ośmieszać.
By wojsz20
#1912288
Wiesz ja akurat jestem osobą którą waporyzuje eloktronicznym papierosem płyn/"olejek" nikotynowy z dodatkiem aromatów spożywczych,w każdym bądz razie nie wiem co Ty waporyzujesz , być może wodę bądz spirytus salicynowy.Cholera nie wiem jeśli nie tzw potocznie"olejek"to strach pomyśleć co...To w twoim przypadku bałbym sie o zdrowie :)
Awatar użytkownika
By pol
#1912289
@wojsz20
Trochę popuść gumkę...
W EIN nie stosuje się olejków. Tylko na dzielni tak nazywają e-płyn, bo podobno uczyli ich w szkole angielskiego.
Liquid to nie olejek.
By wojsz20
#1912291
Zdaje sobie z tego doskonale sprawę, aczkolwiek przychodzi do Was gość ,który pali Smoka V9- tak podstawowy kit daje do zrozumienia że nie jest znawcą tematu, problem o który pyta również jest błachy dla kogoś kto na e-papierosach się zna, wychodzi na to że ten gość nie jest jakoś szczególnie w temacie.Tobie dziękuję pomogłeś mi bardzo ,aczkolwiek Twój kolega czepia się laika o nazewnictwo , nazywam liquid do e-peta "olejkiem"-okej nazwa nieadekwatna ale potoczna,kogoś to boli?i to czepialstwo,jeszcze w tak chamski i gburowaty sposób.Nie rozumiem czy to kwestia braku pomysłu na spędzanie czasu czy po prostu potrzeba dowartościowania się...czepiajmy się słownictwa dalej ,liquid w j.angielskim to -płyn/ciecz?! Wasze nazewnictwo jest tak samo potoczne jak te z olejkiem na dzielni :)
By mattoid1973
#1912292
Chłopaku, przestań już. Dla mnie EOT. Wrzuciłem Cię do ignorowanych, blokowanych, czy jak im tam, żebyśmy już więcej nie myśleli wymieniać poglądów. Proponuję zrobić to samo, ułatwi Ci to życie. No chyba, że lubisz takie pyskówki, ale to już nie ze mną.
Awatar użytkownika
By pol
#1912294
@wojsz20
Jeszcze raz... popuść gumkę.
Zrozum wreszcie, że jesteś na forum gdzie obowiązują pewne zasady i używanie stosownego nazewnictwa.
Używanie odpowiedniego nazewnictwa uwarunkowane jest historycznie i merytorycznie. Wymaganie odpowiedniego nazewnictwa uwarunkowane też jest szukajką. Jak sobie wyobrażasz możliwość odnalezienia przy pomocy *SZUKAJ2* i *GOOGLE* w przypadku, gdyby każdy po swojemu nazywał wszystko co używa w EIN?
Szukajka zwraca wg zapytania....

******************
wojsz20 pisze:....przychodzi do Was gość ,który pali Smoka
...nazywam liquid do e-peta "olejkiem"-okej nazwa nieadekwatna ale potoczna,kogoś to boli?....
..czepiajmy się słownictwa dalej ,liquid w j.angielskim to -płyn/ciecz?! Wasze nazewnictwo jest tak samo potoczne jak te z olejkiem na dzielni :)


I nadal nic nie rozumiesz.
Nazewnictwo jest istotne.
Zapoznaj się z treścią ustawy tzw "tytoniowej". Sprawdź czy znajdziesz tam definicję olejku czy soczku....
Przestań palić. Jak coś się pali to jest dym.
No chyba, że jednak nadal zamierzasz palić głupa.
"e-pet".... :palm

Do atomizera wlewasz olejek do opalania?

*********************
page/leksykon
page/faq-wapera
By mattoid1973
#1912302
@pol, Ty mi go z KF-a nie wyciągaj
Ale jak już, to dodam jedynie:

wojsz20 pisze:Nie lubie chamstwa od osób do których przychodzę z prośbą o pomoc to wszystko.


Ty mi zarzucasz chamstwo? Zerknij do Swojego pierwszego posta kulturalny człowieku.

wojsz20 pisze:E-dymek na YT pokazywał w 4minutowym filmiku jak to zrobić aczkolwiek jest kretynem


To był ostatni raz, gdy z Tobą konwersowałem.
By wojsz20
#1912307
Gratuluje Panom , pojechany na maksa , można sobie ręke podać. I zabierać sie do pisania pracy magisterskiej z nazewnictwa i terminologi e-papierosa.Wasze zasady to zjechać laika za nazewnictwo ? To gratuluje, na forum elektrody tak pokrzywionych ludzi nie ma nawet ;).Współczuję ludzia którzy przychodzą tutaj z konkretnym tematem/problemem i trafiają na Magistrów e-papierośnictwa którzy jak widzą że sie pali olejek to małpiego rozumu dostają.
Awatar użytkownika
By pol
#1912311
@wojsz20

Nadal nic nie rozumiesz, a z elektrody to za takie teksy już dawno byś wyleciał.

Pozostaje zatem wniosek do władz zwierzchnich
:banhim
Tygodniowy urlop może ostudzi głowę.
By wojsz20
#1912312
Strach sie bać,szkoda mi klawiatury na takie bzdury ,naprawdę.A mozecie sobie nawet zbanować to konto całkowicie,dziękuję ale jakoś nie mam potrzeby przebywać w waszym"gettcie" :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.