EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By joloass
#1909810
Hellvape MD 24mm MTL RTA

Obrazek
Zapowiada się bardzo ciekawie *SMOKEKING*


Warianty kolorystyczne:

Obrazek


Budowa oraz dodatki w zestawie:

Obrazek


Napełnianie: Konstrukcja dripa blokuje przypadkowe otwarcie :idea:

Obrazek


Regulacja cugu:

Obrazek


Obrotowy reduktor: :idea: x 2

Obrazek


RECENZJA: Vaping With Vic https://www.youtube.com/watch?v=tEgkCuTmg6o *CZAJNICZEK*
By joloass
#1912227
To moze napisze pare slow od siebie:

Parownik bardzo dobrze wykonany z naprawde duza iloscia wariantow regulacji cugu; dwa reduktory z łącznie czterema specyficznymi opcjami przepływu powietrza + sześć otworów w obrotowym pierścieniu + wraz z możliwością zastosowania dowolnego drip-a 510 (w zestawie są dwa o różnej średnicy ) ... daja spore pole wyboru :zakrecony
Przeciąg w związku z tym można łatwo ustawić pod siebie z zakresie od ciasnego MTL do nawet bylbym sklonny powiedzieć dość restrykcyjnego DTL - na pewno też luźnego MTL.

Montaż grzałki jest banalnie prosty ze względu na spora ilosc miejsca na nia w bazie jak i sposób jej mocowania. Podobnie rzecz ma się z setupem; kanały dopływu liquidu są łatwo dostępne jednak moga sprawiac wrazenie wąskich w stosunku do własnej długości. W związku z tym lekkie rozczesanie/ wyczesanie nośnika aby mógł swobodnie je wypełniać w całej ich rozciągłości moze sie okazac właściwym krokiem :mrgreen:

Dołączone dripy są jak na mój gust za krótkie, przy czym posiadają cechę blokowania górnego cupa przed ewentualnym przypadkowym jego otworzeniem.
Nie trzeba się jednak w związku z tym obawiać ich zastąpienia własnym wariantem, poniewaz mechanizm umozliwiajacy nalanie liquidu w tym parowniku ma postać prowadnicy. Chodzi ona płynnie stawiając jednocześnie odpowiedni opór oraz jest pozbawiona luzów. W porównaniu z takim Centaurem Mini, w którym górny cup przesuwa się na zasadzie ruchu obrotowego, rozwiązanie Hellvape jest w moim odbiorze sporo lepsze i bezpieczniejsze.
Sam otwór do nalewania jest pojedynczy i niezbyt duży, w związku z tym bez strzykawki lub buteleczki z dziobkiem się raczej nie obejdzie :wink:

Jak smaczy?
Na ten moment ze względu na przeziębienie trudno mi się jednoznacznie wypowiadać. Po krotkim rekonesansie umiescilem w nim grzalke o opornosci 0,9 ohma; 6 zwojów o średnicy 2,7 mm na K1 0,4 mm. Chmurka (przy zastosowaniu największego reduktora i dostępnego otworu w pierścieniu) jest gęsta i przyjemna natomiast moje zubożone obecnie kubki smakowe odwołują się do minionych wrazen ze Skyline-m.
Ogólnie podejrzewam, że będą mu bardziej bliskie owocowe nuty od tych tytoniowych :roll:
VooPoo Vinci czy Smok RPM 40

Witam. Tak jak w tytule co polecacie, który pod/mo[…]

Witam. Zakupiłem ostatnio Profila i wickowałem już[…]

Zmiana koloru diody sx mini

Witam Mam problem z boxem sx mini t class. Od razu[…]

Aromaty Inawera znikaja z E-dymu

Wczoraj kupowalem w E-dymie aromaty Inawery i sprz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.