EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Michalmaly89
#1912183
Witam posiadam zestaw zlozony z atomizera i just 3 i boxa aegis solo 100W ... nie wiem juz jaka grzalke powinienem zastosowac do tego atomizera i na ile wat ustawic boxa ... Czy ktos mi pomoze jakie rozwiązanie bedzie najlepsze ? ... palilem na grzalkach z jednym otworem, z dwoma 50 - 100W , 25 - 60 W , 40-90W troche zaduzo tych grzalek i zgłupialem ...
Awatar użytkownika
By pol
#1912184
Michalmaly89 pisze:.... ... palilem na grzalkach ....i zgłupialem ...

Pomoże jak przestaniesz palić.
W EIN nic się nie pali.

Jak sam zapodałeś na grzałkach producent określa preferowany zakres na jakich mocach wapować. Dobierasz w tych zakresach wg własnego upodobania.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1912191
Michalmaly89 pisze:No to mi pomogles ... Dzieki jestes super ...
Wybacz, ale podobne pytania do tych które zadajesz, przewijają się na tym forum / trawniku setki razy. Zwyczajnie sam możesz znaleźć na nie odpowiedzi. Wystarczy chcieć

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
By mattoid1973
#1912194
Ale on przyszedł nie po to, żeby szukać, tylko, żeby mu ktoś powiedział co ma zrobić. Tak jak gugle, więc zamiast się nabijać, macie mu natychmiast udzielić odpowiedzi. Ale już...
Awatar użytkownika
By ubs
#1912205
:A dlaczego jedna grzałke mam 3 dni a drugą 3 tygodnie ?:

Zadales takie same pytanie jak Pakistanka z mojej fimy :P
Ja dymam z pol roku na moim coil a ona do tygodnia, z tym ze ja puszczam jakis tam dymek a ona jak pusci to ostatnio klientka zadzwonila po straz pozarna :)
Ja dymam swoja miksture glikol plus concentrat mentol a ona jakies tam flaour melony itp. 80-20 gliceryna/glikol.
Awatar użytkownika
By ubs
#1912207
Jaki szacun :D
Chcialbym napisac :baba 29 lat, samotna bo familia jej meza znajdzie: ale ona ma z 30kg nie dowagi do postury, wyglada jak dziecko a sorry ja nie jestem pedofilem.
Robi sobie selfie jak te z <insta gdzie maja usta jak po botoxie .

I takie dziecko dyma ep z wydmuchem wiekszym jak lokomotywa za mojej mlodosci :D
Awatar użytkownika
By pol
#1912208
ubs pisze: ...ale ona ma z 30kg nie dowagi do postury, .....

Dla kogoś, kto jest w grupie zwolenników postury DW, to nie dogodzisz....
Inne dla takich to wieszaki.
Awatar użytkownika
By ubs
#1912209
Tyle ze to dziecko jak dla mnie - lubie ja - dyma zwykle papierosy na zmiane z ep a duza kase.
Stac ja na kazdy model co pojawia sie na rynku tu w UK.
Gdzie ja od x lat jade na Smok Alien 220 lub tam na jakims Kanger
Awatar użytkownika
By pol
#1912210
Jak sam wcześniej wspomniałeś.... Jak nic innego nie może, to przynajmniej znalazła sobie substytut.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.