EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1912028
#VAPE_MAJSTER'S
#BE_WELL
#BE_ILLUMINATI
#ILLUMINATI
#K_ILLUMINATI
#ANGEL_PU55Y_JUICE
#BLUE_WINGS

WITAM wszystkich po świątecznej przerwie. Dziś dzięki uprzejmości hurtowni Be-Well chciałbym Wam przedstawić jeden z czterech premixów z serii skrzydeł. A jest nim Cola. Także zaczynamy!

BUTELKA : Płyn dostajemy w butelce gorilla 60ml z miejscem na 1 shot. Etykieta w kolorze niebieskim ze skrzydłami w tle. Wszystkie informacje na temat płynu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH : Po odkręceniu butelki wydobywa nam się bardzo intensywny zapach coli. Czy tak będzie na grzałce? Zaraz się przekonamy!!

SMAK : Kilka kropli na wymienioną przed chwilą watę w Kalim, pierwsze parę Buchów. Hmm... Jak dla mnie coś niesamowitego taka cola z lodem od samego początku do samego końca na naszych kubkach smakowych

PODSUMOWANIE : Miałem okazję vapować dużo płynów o tym smaku ale jak dla mnie ten jest NUMEREM JEDEN!!! Idealnie dopasowany smak, tak samo odczuwalny chłodzik, co tu dużo mówić czujemy się tak jakbyśmy tą cole pili a ten lód delikatnie nas schładzał! Ja jestem na na tak! A Wy?
Do testów użyłem Kali v2 rda oraz drone dna 250 c. Pozdrawiam Lysy Brodacz Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.