EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By mosebye
#1899684
Witam, e-fajki pale juz od dobrych 6 miesiecy, ale ostatnio zaobserwowałem u siebie objawy oparzenia przelyku tzn:
-(czasami) lekki ból w gardle.
- (rzadko) lekkie kłucie / ból za mostkiem, pod klatka piersiowa.
- ślinotok (nie jakis straszny, ale jednak zauwazylem jego obecnosc),
- chrypka.

Moj sprzet to IJust 3 z grzałką HW-N 0.15 ohma.
Co moze byc przyczyną? Szukalem informacji na necie od kilku dni, ale nigdzie nie ma czegos takiego jak "oparzenie przelyku" od e-fajki.
Od razu zaznaczę, że nie mozliwe jest, abym sie po prostu poparzył jakims płynem itd (nie licząc kilku kropel liquidu, ktory nieswiadomie raz na pare tygodni/miesiecy po prostu sobie przeleci przez zużycie uszczelek.) Dodatkowo, jesli chodzi o te "krople liquidu" to ten problem mialem najczesciej na samym poczatku uzytkowania, teraz juz praktycznie nigdy, a jednak to wlasnie niedawno ta dolegliwosc mnie napadła. Kiedys mialem podobnie, ale minęło po kilku dniach, teraz utrzymuje sie to juz od dobrego tygodnia lub dwoch. Macie moze jakieś porady?
By tomeh
#1911826
Jakieś objawy grypy - jaka objawowo może się utrzymywać nawet miesiącami przechodząc w coś innego w stanie początkowym. U mnie na klinice bardzo wiele przypadków jak co roku ludzi jacy mają grypę czy przewlekłe przeziębienie - często nawet kilka lat mogą być w stanie z obawami jak u Ciebie gdy są to problemy bakteryjne. Jeszcze jak do tego język ma nalot o już masz odpowiedź.

Inna sprawa jeśli EP tworzy parę wodną na bazie podgrzania cieczy do punktu jej wyparowania to czy jest ona ciepła czy zimna - raczej może być bardzo ciepła ala gorąca jak coś tam nie działa do końca jak powinno.
Awatar użytkownika
By pol
#1911838
tomeh pisze:....
Inna sprawa jeśli EP tworzy parę wodną na bazie podgrzania cieczy do punktu jej wyparowania to czy jest ona ciepła czy zimna - raczej może być bardzo ciepła ala gorąca jak coś tam nie działa do końca jak powinno.

Wyraźne zmęczenie materiału. Nocny dyżur. Wolny czas. Dużo czytania i bardzo dużo pisania.

No i mamy kwiatek.
Para wodna w EIN.
Pogratulować.....
:drinkb


-> page/leksykon#lexP
Awatar użytkownika
By ubs
#1911859
Witam! :bry
Po tylu latach dymania jakos mi sie nie zdarzylo poparzc przelyku, ale jak w tych nowych sprzetach nie chcacy mi sie przestawilo z 29,9W na 200W to tylko poczulem smrod palacej sie waty w coilu *SPAM*

Napisalem bo chce zobaczyc moj licznik.
U... 4,8 ml nikotyny :lol: od paru lat tylko mieta beznikotynowa.
Awatar użytkownika
By pol
#1911860
ubs pisze:....od paru lat tylko mieta beznikotynowa.

Dobrze, że tylko mięta. Ponoć gorzej by było gdyby to był mentol... ponoć negatywny wpływ na męskość ... :lol:

ubs pisze:U... 4,8 ml nikotyny

A jednak i mięta ma zgubny wpływ
Błąd odczytu - nie 4,8 ml nikotyny - tylko masz
Liquidu na dzień: 4,8 ml
Nikotyny na dzień: 115,2 mg

Ale za to sporo zaoszczędziłeś... 61.236,10PLN
Już o jakimś samochodzie możesz pomału myśleć.
Awatar użytkownika
By ubs
#1911861
Zmienilem w lutym jak poebany angol nie zatrzymal sie na czerwonym i przestawil mnie na 3 pas :(
Tu bym moglbym odpowiedziec w innym watku gdzie cholesteror sie podniosl, mi wszystko lacznie z cukrem i mimo, ze wrocilo wszystko po wypadku do normy jestem tu w UK uwazany za diabetyka :D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.