EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By wojtekmobile1
#1911308
Mam problem taki iż zakupiłem dziś smoka vape pena 22, wkrecilem grzałkę zalałem odczekałem 10 minut i gdy pale mam wrażenie jakby liquid zostawał na ustach po wzięciu bucha, nie ze strzela tylko jest taki posmak jakby się skraplał do buzi. To już mój drugi vape pen i tam było to samo. Czy to jest normalne? Czy nic się nie stanie jak to tak się dostaje do ust?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1911313
Jak poprawi transport liquidu to dopiero zacznie się lanie do ust.
Pewnie to skropliny. Moja rada to zmienić ustnik na szerszy przy wylocie.
Awatar użytkownika
By pol
#1911314
@Gabriel
Nie końca się tu z Tobą zgodzę.
Tu poprawienie transportu (poluzowanie zbitej otuliny) może również pomóc w zalewaniu grzałki. Taki myk, gdy poluzujemy "gumkę"....

Zmiana ustnika troszkę utrudniona



Awatar użytkownika
By pol
#1911316
@Gabriel
Stąd była wg mnie jedyna próba poprawienia transportu, ewentualnie zmiana e-liquidu.

P.S.
Poprawa transportu e-płynu w otulinie to nie tylko zwiększenie przepływu e-liquidu. To również zwiększenie chłonności....
Ostatnio zmieniony 14 gru 2019, 22:48 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
By Baryua
#1911319
wojtekmobile1 pisze:mam wrażenie jakby liquid zostawał na ustach po wzięciu bucha, nie ze strzela tylko jest taki posmak jakby się skraplał do buzi.

Jeżeli używasz premixów, to bardzo możliwe, że nic się nie skrapla. Prawie wszystkie premixy (zwłaszcza te popularne) mają w składzie masę słodzika i innego syfu, którego posmak potrafi pozostać w ustach długo po wapowaniu. Dobre liquidy nie są zamulone słodzikiem i nie pozostawiają posmaku na dłużej niż kilka sekund, a bardzo dobre (najlepiej samogony) nie pozostawiają go w ogóle.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.