EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Passion
#1900837
Polecacie i mieliście okazje palić jakieś ulubione swoje premixy z tych serii? Jeżeli chodzi o Scary Juice zalałem sobie Ollie jakieś dwa razy i nie podszedł mi od razu, wydawał się mocno mdły - Momo nie miałem palić w ogóle, a po Ollie z Scary Juice nie wiem czy chciałbym cokolwiek z tej serii - czekam na jakieś ciekawe opinię na temat premixów z tej serii. :P
Awatar użytkownika
By Jacob_Er
#1902257
Może i nie mam dużego doświadczenia w premixach, ale ostatnio jako drugi swój premix kupiłem Momo Soda Lish. Smak może i nie jest jakoś mocno oddany z porównaniu z poprzednim ( Fizz Juice Bull ), ale chmura nawet spoko i ładnie pachnie. Od siebie moge polecić właśnie ten smak.
Dodam tylko, że vapowałem na grzałce meshowej HW-N 0,2 ohm , nie jestem pewny ale całkiem możliwe to przez liquid przestało mi cieknąć do airflow ( inna gęstość? ) :)
Awatar użytkownika
By Borowa10
#1902355
Scary juice są w miarę okej tym bardziej patrząc na ich cenę. Choć są faktycznie mało wyraziste ale większość jest w miarę okej. Mnie tez faktycznie ollie zmulił ale net jest chociażby w miarę okej

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
By Krokus71
#1910891
Nabyłem dziś Momo Pudding o smaku puddingu ryżowego. Nie wiem czy to seria Scary Juice, ale nie chcę zakładać nowego tematu dla Momo.

Do rzeczy. Zapach: 10/10. Pudding ryżowy jak z bajki.
Smak... 2/10. Sztuczna guma balonowa z leciutkim posmakiem puddingu na samym końcu. Dramat. Do tego dym mnie "dusi" (próbowałem do tej pory ok 25-30 różnych smaków i mam tak tylko z tym oraz jablko-zurawina).

Vapowane na Kylin M, mesh 0,19Ohma, 42W mocy. Absolutnie nie polecam, wywaliłem kilkadziesiąt złotych "do kosza".
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.