EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By szymon0791
#1910561
Witam Wszystkich Forumowiczów
Vapuje od dłuższego czasu na sprzęcie Istick Pico + Cubis na grzalkach 1.0 . czyli raczej mtl. Pale liquidy 12 mg.

Ze względu na to że zepsuł mi się ten pico zakupiłem dziś wye85w i jednocześnie zacząłem się zastanawiać nad zmianą parownika bo ten jakoś słabo smak oddaje.
Interesują mnie tylko atomizery na gotowe grzałki dostepne w najpopularniejszym sklepie.
Jednocześnie rozważam przejście na palenie DTL , chciałbym trochę ograniczyć moc nikotyny która przyjmuję.
Dlatego mam parę pytań.
1.Jaki polecicie parownik do wye85w :
MTL
DTL
2. Czy to prawda że paląc DTL spala się więcej liquidu i szybciej pada bateria ?
3. Czy parowniki DTL zawsze dają tak dużo dymu ? Poplalam sobie w pracy przy biurku i nie chce zadymic całego biura.
4. Zauważyliście że odkąd palicie epapierosy palicie je z czasem coraz częściej i więcej. Mi liquid 10 ml 12 mg starcza na 2 dni. Ostatnio nawet codziennie w nocy się budzę, muszę zapalić ze 2-3 buchy i idę dalej spać. Trochę mnie to niepokoi.
By Mastertext
#1910564
ad. 1 MTL Cubis 2 bo mniejszy i łatwiejszy w obsłudze niż Cubis 1, a grzałki 0.6
ad. 2 Tak, bo trzeba odparować więcej płynu o niższej zawartości nikotyny.
ad. 3 Na pewno więcej niż MTL.
ad. 4 Nieprawda - od 7 lat 3,5 ml dziennie i ani drgnie. Jeśli masz tak, jak opisujesz, zmień płyn albo podnieś zawartość nikotyny np. do 16 mg/ml, ale najpierw spróbuj grzałki 1,5 LVC na tym co posiadasz.
By szymon0791
#1910565
1. Cubis dwa moja dziewczyna miała i jeszcze gorzej mi sie na nim palilo niż na moim. A co z DTL polecasz ?
3. A są parowniki DTL które nie robią symu jak lokomotywa ?
4. Nie chcę podnosić mocy , chciałbym raczej powoli schodzić z mocą liquidow. Chodzi mi że czuje się coraz bardziej uzależniony od nikotyny że aż muszę w nocy zapalić. I nie wiem co z tym zrobić. Myślałem właśnie nad przejściem na dtl zeby ta moc była mniejsza.
Awatar użytkownika
By marcos2
#1910626
szymon0791 pisze: Chodzi mi że czuje się coraz bardziej uzależniony od nikotyny że aż muszę w nocy zapalić.

To powiedz mi w takim razie, od jak dawna paliłeś papierosy i ile dziennie???
By szymon0791
#1910767
Nie wiem dokładnie, paliłem od jakiegoś 16 roku życia, czyli z 8 lat, i teraz ze 4 lata palę epapierosa.
Paliłem paczkę dziennie.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.