EPF
By GregorPorada
#1910721
Witam, pracuje w Brytyjskiej firmie produkującej e-liquidy. Firma chciałaby spenetrować Polski rynek e-liquidów, moim zadaniem jest jego zbadanie. Zauważyłem że jest tutaj kilka osób które mogą się znać na rzeczy. Szukam dostawców hurtowych z którymi firma mogłaby nawiązać współpracę. Przykładowo mamy firmę hurt.djdp.eu która zdaje się ściśle współpracuje ze sklepem E-dym. Czy ktoś mógłby rzucić kilka innych większych hurtowni? Jakieś nazwy większych sklepów? Firma to Momo eliquid, czy ktoś już próbował? Myślę że mają bardzo dobre produkty i fajnie byłoby je zobaczyć na Polskim rynku. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By Baryua
#1910723
Jeśli to gotowe liquidy, bo lepiej nie próbować penetrować nimi Polskiego rynku, gdyż jest on osłabiony po penetracji ustawami. Za kilka miesięcy kupno gotowych liquidów będzie przywilejem zamożnych ludzi. Nawet teraz, jeżeli ktoś chce chmurzyć smacznie i niedrogo to miesza własne liquidy na aromatach, a jeżeli chce chmurzyć niedrogo to kupuje premixy.

No chyba, że chodzi o płyny, które nie są gotowymi do użycia liquidami.
By GregorPorada
#1910724
Dziękuje za odpowiedź. Momo eliquid produkuje premixy, oraz 10ml Salt Nic. Planujemy też wdrożyć produkcje i dystrybucje mniejszych aromatów do mixowania. Z doniesień prasowych jestem świadomy że w połowie 2020 roku wprowadzona zostanie na terenie Polski akcyza co podniesie cene liquidów o ~50%. Czy są też inne regulacje o których warto wiedzieć? Bardzo proszę też o polecenie hurtowni i sklepów detalicznych. Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
By pol
#1910733
GregorPorada pisze:Z doniesień prasowych jestem świadomy że w połowie 2020 roku wprowadzona zostanie na terenie Polski akcyza co podniesie cene liquidów o ~50%. Czy są też inne regulacje o których warto wiedzieć?


Projekt ustawy o podatku akcyzowym
post1910224.html#p1910224

USTAWA z dnia 9 listopada 1995r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (Opracowano na podstawie t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2182)
http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 0055Lj.pdf
Ostatnio zmieniony 02 gru 2019, 21:48 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pol
#1910741
Mastertext pisze:...ale na polskim rynku w ogóle nie ma płynów 100% VG.

Fakt o 100% VG trudno i to nie tylko na polskim rynku.

Gliceryna roślinna 99,5% (specyfikacja analizy) jest dostępna w Polsce.

Cześć Obecnie używam smok spirals. Atomizer totaln[…]

Spalona grzałka

Mam problem bo kiedy nie kupię nowej grzałki to ma[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Premix do piwa

Witam Wszystkich, Jestem tu nowy, choć wapuję od […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.