EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Asterrote
Cześć,

chciałbym zmienić aktualne zasilanie(tesla punk 86w) na boxa.

Budżet do 300 zł, +- 50
Koniecznie na dwa aku.

W chwili obecnej mam dwie propozycje:
Asmodus minikin V2
Drag 2

Czekam na uwagi i inne propozycje.
Awatar użytkownika
By Superlux
No to z tych tańszych, zostanie więcej na porządne akusy, ładowarkę, dobrą bawełnę i takie tam inne -

Hcigar Wildwolf
Vaporesso Gen
Wismec RX Gen3 Dual

:drinkb
By Asterrote
Wismeca nie chce, Aegis X wygląda rochę jak zabawka odpustowa i ciekawe jak z zarządzaniem energią ?

Asmodus bardzo mi pasuje ze względu naświetne recenzje odnośnie zarządzania energią.
Czy w wskazanym przeze mnie budżecie ciężko o znalezienia jakiegoś ciekawego zasilania?

Skłaniam się również ku dragowi, miałem pierwszą wersję i bardzo mi przypadła do gustu.
Awatar użytkownika
By marki51
Zdecydowanie Asmodus Minikin v2 - dobre zarządzanie energią, świetnie wpasowuje się w dłoń, jest dość ciężki, ale w moim przypadku uważam to za zaletę.

Cześć Obecnie używam smok spirals. Atomizer totaln[…]

Spalona grzałka

Mam problem bo kiedy nie kupię nowej grzałki to ma[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Premix do piwa

Witam Wszystkich, Jestem tu nowy, choć wapuję od […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.