EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By SonyVegas
Cześć
Obecnie używam smok spirals. Atomizer totalny dramat. Ukręcić grzałkę, która non stop nie rzuca "atomizer no found" to nie lada wyczyn. Do tego cieknie na kanthalu a1 clapton wire oraz muji za 50gr (na muscle cotton fiber II słaby ciąg jest)^^. W miarę sensownie działa na gotowych grzałkach, no ale nie będę co tydzień 15zł wydawał na nową :zakrecony
Wcześniej miałem subtanka mini i była to bajka. Nie ważne co się skręciło, atomizer działał. Taki golf mkII w dieslu wśród atomizerów :D Niestety RBA rozpadło się, a ciężko dostać już nową bazę. Spirals wydawał się prostym 'parownikiem', więc go kupiłem. No i też miał już rba w zestawie oraz szkiełko bulb 4.5ml. Za dużo z nim zabawy. Wapuję w przedziale 15-22W na grzałkach 0.5/0.6 - nic więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne :) No... może pojemność ~5ml ;p
By Castellano89
Podłączę się.
Od kilku lat jechałem na Zephyrusie V2. Wczoraj go zgubiłem
Szukam godnego zastępcy. Musi mieć RBA, palę na 25-32W. Byłoby miło, gdyby zbiornik miał 5ml pojemności, ale nie musi. Najlepiej, gdyby to był jednogrzałkowiec. No i żeby się nie pocił, niby wiadoma sprawa, ale jednak. Żona namawia mnie na Smoka Spirals, dla mnie ten atomizer to totalna porażka, ciągle spocony. Ona tego nie widzi.
Pomożecie?

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Cześć Obecnie używam smok spirals. Atomizer totaln[…]

Spalona grzałka

Mam problem bo kiedy nie kupię nowej grzałki to ma[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Premix do piwa

Witam Wszystkich, Jestem tu nowy, choć wapuję od […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.