EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By kmaksiu
Jestem ciekaw czy mamy tu jakiś miłośników tatuażu? Ja jak na razie dorobiłem się tylko jednego, lecz już w planach jest kilka nowych wzorów :).

Obrazek
By edwa.gd
Jak dla mnie to tytuł powinien brzmieć "Zrobiłem sobie nowy tatuaż" ;). Bo widać, że świeżak :D. No, ale wygląda całkiem całkiem. Ja póki co nie mam żadnego, ale obiecałem sobie, że jak kiedykolwiek urodzi mi się dziecko to wytatuuję sobie jego imię. Ponieważ jednak pracuję na stanowisku, na którym nie mogę mieć widocznego dzieła to raczej wyląduje gdzieś na plecach lub na żebrach od boku (wiem, że to bolesne).
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
Moze nie milosnik ale pamiatka musi jedna byc :) wiem wiem kazdy powie jak masz juz jeden bedziesz chcial kolejny:) ale mi jeden starczy no moze hmm tylko poprawie przerobie byl robiony w kuchni przez 14 h kolega sie uczyl ale jakos wyszlo :)
Awatar użytkownika
By kmaksiu
edwa.gd pisze:Jak dla mnie to tytuł powinien brzmieć "Zrobiłem sobie nowy tatuaż" ;). Bo widać, że świeżak :D. No, ale wygląda całkiem całkiem. Ja póki co nie mam żadnego, ale obiecałem sobie, że jak kiedykolwiek urodzi mi się dziecko to wytatuuję sobie jego imię. Ponieważ jednak pracuję na stanowisku, na którym nie mogę mieć widocznego dzieła to raczej wyląduje gdzieś na plecach lub na żebrach od boku (wiem, że to bolesne).

Po prostu zdjęcie robione było zaraz po zrobieniu, mam go od 2 lat więc już nie wygląda tak pięknie i świeżo :). Niestety już trochę obrósł :D. Fakt trzeba się pilnować co się robi i gdzie, bo w naszym kraju tatuaże nie są mile widziane i w kodeks pracy weszły nowe przepisy.
By edwa.gd
No ja mam kierownicze stanowisko w sferze "budżetowej" więc raczej słabo bym wyglądał z tatuażem widocznym :P. Ale poza tym, gdzieś jeden na pewno się u mnie znajdzie.. o ile jeden ;).
Awatar użytkownika
By kmaksiu
Gdy byłem kilka dobrych lat temu i byłem w Wielkiej Brytanii na wakacjach, zostałem zmuszony by iść do lekarza pierwszego kontaktu. Przeżyłem szok gdy wszedłem do gabinetu i zobaczyłem, że szanowny doktor ma tatuaż NA SZYI! Uważam, że nasze społeczeństwo jest zacofane i uważa, że osoba która ma tatuaż to kryminalista...
Awatar użytkownika
By Julia
Pytanie do owłosionych:) Jak wygląda taki tatuaż na męskiej nodze jak włosy wyrosną?
Dla mnie to przyznaje nieco durnota te tatuaże:) Szczególnie w młodym wieku (i tu ta młodość to indywidualna sprawa).........
Przechodzę na własnej skórze (dosłownie) problem z tym że już mi się nie podoba jak 100000lat temu i wcale nie wygląda tak fajnie i właściwie to troszkę kiszka że go mam.
Ale nie spotkałam kogoś takiego kto by się przyznał że mu się odwidziało:)
By PawełNS
W Danii to zupełnie normalne zjawisko, czy to kierownik dużej firmy czy kasjer w sklepie spożywczym.
By Oowad700
kmaksiu pisze:Gdy byłem kilka dobrych lat temu i byłem w Wielkiej Brytanii na wakacjach, zostałem zmuszony by iść do lekarza pierwszego kontaktu. Przeżyłem szok gdy wszedłem do gabinetu i zobaczyłem, że szanowny doktor ma tatuaż NA SZYI! Uważam, że nasze społeczeństwo jest zacofane i uważa, że osoba która ma tatuaż to kryminalista...

Uważasz, że tatuaż jest oznaką postępy i nowoczesności?:mrgreen:

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Julia
Prezesie.....Przecież wszystko co nowe i zachodnie jest lepsze niż sprawdzone i nasze:)
Awatar użytkownika
By Habi
Oowad700 pisze:
kmaksiu pisze:Gdy byłem kilka dobrych lat temu i byłem w Wielkiej Brytanii na wakacjach, zostałem zmuszony by iść do lekarza pierwszego kontaktu. Przeżyłem szok gdy wszedłem do gabinetu i zobaczyłem, że szanowny doktor ma tatuaż NA SZYI! Uważam, że nasze społeczeństwo jest zacofane i uważa, że osoba która ma tatuaż to kryminalista...

Sztuka panowie. Różnie ja można wyrażać.
Awatar użytkownika
By kmaksiu
Oowad700 pisze:

Uważam, że tatuaż jest pewną formą wyrażania siebie. Niektórzy traktują to tylko jako upiększenie ciała, lecz na pewno nie można powiedzieć, że jest to oznaka postępu i nowoczesności bo jest to sztuka praktykowana od zarania dziejów.

A jeśli chodzi o zarastania włosami to rosną one normalnie, lecz na szczęście jestem blondynem i mam jasne włosy, dzięki temu nic niczego nie zasłania :).
By dethleffs
@jsakic19, dawno sie tak nie ubawiłem :D kobieta z zaciśniętą pięścią, dinozaur w koronie i smok długi jak wąż ogrodowy - po prostu petardy :D
By michalszafranski
Ostatnio spodobał mi się tatuaż mojego kolegi. Herb powstania warszawskiego i napis Polska walcząca.
Awatar użytkownika
By pol
W czasie wakacji w końcu chyba znajdę chwilę wolnego czasu. Wstępnie zaakceptowany wzór
Obrazek

Może z przodu coś rzucę (jak starczy czasu)...
http://i2.pinger.pl/pgr174/f52c4d56001b287c4b0b0e91/tatua%C5%BC+intymny.jpg

-- [scalono] 03 sie 2013, 23:42:24 --

Obrazek
Awatar użytkownika
By MarcusKing
[quote="pol"]W czasie wakacji w końcu chyba znajdę chwilę wolnego czasu. Wstępnie zaakceptowany wzór
Obrazek

Może z przodu coś rzucę (jak starczy czasu)...
http://i2.pinger.pl/pgr174/f52c4d56001b287c4b0b0e91/tatua%C5%BC+intymny.jpg

@pol jak już sobie wydziabiesz coś chociaż podobnego do wzorku z fotki ,chciałbym zobaczyć to na żywca. :wink: Ja tam lubie tatuaże :P sam mam dwa i w najbliższym czasie planuje coś na plecki .. jutro wrzucę fotki ,bo dziś już żona śpi a nie chciałbym robić sobie w lustrze sweet foci :P
Awatar użytkownika
By pol
@ MarcusKing
No wiesz... na frontową dziarę to chyba za mało się znamy *SHOCK*
Awatar użytkownika
By MarcusKing
pol pisze:@ MarcusKing
No wiesz... na frontową dziarę to chyba za mało się znamy *SHOCK*

ojtam ojtam :P

bez przesady ,lubie dziary i tyle ......
Awatar użytkownika
By Filemon
ja tam uwielbiam tatuaże :D sam osobiście posiadam już dwa ;) w tym roku w planach jest trzeci :D tym razem chyba jakiś starojapoński na ramieniu bo mam specjalistę od tego w Poznaniu ^^

tutaj wzeszło roczny skarabeusz:

Obrazek

A co do podejścia do tatuażu innych ludzi to na szczęście to się już powoli zmienia w Polsce aczkolwiek daleko nam do bardziej nowoczesnych krajów..
Awatar użytkownika
By Commedia
Filemon pisze:ja tam uwielbiam tatuaże :D sam osobiście posiadam już dwa ;) w tym roku w planach jest trzeci :D tym razem chyba jakiś starojapoński na ramieniu bo mam specjalistę od tego w Poznaniu ^^

tutaj wzeszło roczny skarabeusz:

Obrazek

A co do podejścia do tatuażu innych ludzi to na szczęście to się już powoli zmienia w Polsce aczkolwiek daleko nam do bardziej nowoczesnych krajów..

Filemon, świetny skarabeusz. Strasznie mi się podoba, i wzór i kolory. :)

Ja niedługo wybieram się do studia w Krakowie, to będzie pierwszy tatuaż u mnie. :mrgreen: Decydowałam się dwa lata i w końcu się zdecydowałam...
By iAndrew
Ja już miałem uzbierane pieniążki, wybrałem studio, nawet już wstępnie naszkicowałem czym chciałbym się ozdobić, ale okazało się, że nie mogę mieć tatuażu :( Dwa studia nie chciały się podjąć tatuowania skóry, na której nie ma 5 cm kwadratowych bez pieprzyka. No ale przynajmniej mogę pooglądać te dzieła sztuki i zazdrościć ;)
Awatar użytkownika
By Filemon
jeśli chodzi o Kraków to zawsze chciałem mieć coś od Victora http://www.victorportugal.com/home#!__home koleś ma mega piękne prace :D
By iAndrew
Filemon pisze:jeśli chodzi o Kraków to zawsze chciałem mieć coś od Victora http://www.victorportugal.com/home#!__home koleś ma mega piękne prace :D

Niestety strona we Flashu :/ A myślałem że w dzisiejszych czasach już się takich nie robi. Chciałem obejrzeć galerię, ale te animacje, wodotryski i bijące źródełka mnie skutecznie zniechęciły
Awatar użytkownika
By Commedia
Filemon pisze:jeśli chodzi o Kraków to zawsze chciałem mieć coś od Victora http://www.victorportugal.com/home#!__home koleś ma mega piękne prace :D

Mariusz z Rock'n'Ink też świetnie robi. :) Strony nie znalazłam, ale można bez problemu znaleźć na Facebook stronę studia, zdjęcia jego prac są w osobnym albumie.

np. to albo to..
Awatar użytkownika
By BadPix
Jeżeli ktoś szuka gościa któremu chce oddać skórę a ma obawy co do umiejętności tatuażystów . To z całego serca polecam Pana Artura Szulca z Warszawy :) http://www.szolcart.com .

Co prawda kolejki u niego jak w oczekiwaniu na Caravelę :) Ale nie jedni mówią że jest najlepszy w naszym kraju .
Awatar użytkownika
By krakry1
Bardzo podobają mi się tatuaże, ale boję się igieł :mrgreen: . A na poważnie - jak ktoś ma młode ciało i sam jest młody tzn. mężczyzna do 49 lat :wink: (tyle mam i boskie ciało 8) ) lub dziewczyna, czy kobieta do xxx lat - to wszystko jest OK. Tylko co potem za jakieś 30-40 lat. Np. 65 letnia babcia z wytatuowanym na łydce motylkiem wyglądać będzie dość śmiesznie. Podobnie 70 letni dziadek z Transformersem na plecach. :lol:
By dethleffs
Myślę, że babcia lub dziadek z dziarą, bedzie wyglądać całkiem dziarsko
Awatar użytkownika
By Commedia
Myślę, że w wieku podeszłym wszyscy wyglądają jednakowo "dobrze" - czy to z dziarą czy nie. A poza tym, teraz w sumie tyle osób się tatuuje (przynajmniej moje pokolenie), że jak się zestarzejemy to nie będzie to wyjątkowe zjawisko... ;)
Awatar użytkownika
By kmaksiu
iAndrew pisze:Ja już miałem uzbierane pieniążki, wybrałem studio, nawet już wstępnie naszkicowałem czym chciałbym się ozdobić, ale okazało się, że nie mogę mieć tatuażu :( Dwa studia nie chciały się podjąć tatuowania skóry, na której nie ma 5 cm kwadratowych bez pieprzyka. No ale przynajmniej mogę pooglądać te dzieła sztuki i zazdrościć ;)

Mam ten sam problem, nie mam jedynie pieprzyków na plecach. Niestety z plecami może być u mnie duży problem. Jest jednak ratunek, ponieważ większość płaskich pieprzyków to tylko odbarwienie skórne i po prostu trzeba się udać do dermatologa żeby to potwierdził i wystawił świadome zaświadczenie. Zastanawiam się też nad usunięciem kilku dla pewności na klatce piersiowej bo mam ciekawy wzór :). Ale to na razie odległe plany :).
Awatar użytkownika
By okrzemek
Ja tam lubie malowanki. Jak na tatuowanie sie pozno zaczalem, ale przynajmniej swiadomie. Mam na razie 2 sztuki. W tym roku dojdzie 3-cia. Ciesze sie, ze duzy jestem bo mam duzo miejsca na obrazki. Mam juz pomysl na wzorek na 70-te urodziny jak dozyje.
Awatar użytkownika
By venom_666
mnie w podstawówce kolega dziabnal stalowka w nogę i teraz mam kropkę...
czy to się też liczy?? :mrgreen:

tapatalknięte palcem
By Qński
venom_666 pisze:mnie w podstawówce kolega dziabnal stalowka w nogę i teraz mam kropkę...
czy to się też liczy?? :mrgreen:

tapatalknięte palcem

Liczy się :mrgreen: To jest widok Ziemi z kosmosu :mrgreen: :lol: :lol:
By Szym87
Proszę o złota łopate bo nie wiem jak tu trafiłem :)
Za dużo tego mam żeby zdjęcia wszystkiego robić dlatego tylko plecy pokaże które do końca marca chce skończyć :)Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Evendi
Żuchwa opada...juz super wyglada, a mówisz że to nie koniec :).

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
By Szym87
To nawet nie początek :)

Awatar użytkownika
By Fabian74
Evendi pisze:Żuchwa opada...juz super wyglada, a mówisz że to nie koniec :).

Mi też szczena opadła , tylko ja zawsze zastanawiam się co kieruje ludzi do takich czynów.
By Szym87
Fabian74 pisze:
Evendi pisze:Żuchwa opada...juz super wyglada, a mówisz że to nie koniec :).

Mi też szczena opadła , tylko ja zawsze zastanawiam się co kieruje ludzi do takich czynów.
Jeśli chodzi o mnie to miłość do tatuaży i horrorów. W tym roku kończę 32 lata i stwierdziłem że kiedy jak nie teraz.
Pierwsza dziare miałem w wieku 16 lat i do teraz zostało

Edit
Czyli teraz mam czekać na krytykę jaki to jestem niewykrztalcony i z nizin społecznych? Tak to zabrzmiało

Ostatnio zmieniony 01 gru 2019, 08:41 przez Szym87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Fabian74
Ależ skąd. Nie mam zamiaru nikogo krytykować. Jednemu się podoba i pokrywa tatuażem 90% ciała, drugiemu się nie podoba.
Ja raczej zwolennikiem tatuowania się nie jestem ( być może przez to że jestem trochę starszy i dawniej tatuaże źle się kojarzyły ) ale jak pisałem w poście wyżej , same wartości artystyczne doceniam.
Awatar użytkownika
By Evendi
Fabian74 pisze:
Ja raczej zwolennikiem tatuowania się nie jestem ( być może przez to że jestem trochę starszy i dawniej tatuaże źle się kojarzyły ) ale jak pisałem w poście wyżej , same wartości artystyczne doceniam.

Chyba zawarłeś w tej wypowiedzi całą prawdę :). To co widzimy na plecach kolegi według mnie nijak ma się właśnie do skojarzeń o tatuażu sprzed kilkudziesięciu lat z uwagi na artyzm itp.

Nie zmienia to jednak sposobu postrzegania tatuażu u niektórych osób :(. Ja np. Tatuażu żadnego nie mam ale planuje, za to mam teraz już tylko kilka kolczyków (było ich hmmm...więcej ;) ) i robiłem je w czasie kiedy kolczyk u faceta=gej, teraz to już minęło i pewnie podobnie będzie z tatuażami :).

Moda się zmienia i podziwiam oraz szanuję ludzi ktorzy robią to co chcą / kochają mimo postrzegania tego przez społeczeństwo :) czy narzucane normy.

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DziadZLasu
Dzien dobry. Czy ktos tu zaglada ?Obrazek

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
By Szym87
DziadZLasu pisze:Dzien dobry. Czy ktos tu zaglada ?Obrazek

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Będzie kontynuacja?

By Szym87
To czekamy na zdjęcie :)

Cześć Obecnie używam smok spirals. Atomizer totaln[…]

Spalona grzałka

Mam problem bo kiedy nie kupię nowej grzałki to ma[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Premix do piwa

Witam Wszystkich, Jestem tu nowy, choć wapuję od […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.