EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By bahasiaa
#1910672
Ahoj!
Jestem tu nowa, nie wiem, czy dobrze dodaję temat, jak nie, to proszę mnie poprawić.
Mam problem, mianowicie mam Geek Vape Aegis Mini i wczoraj kupiłam sobie do niego SMOK Spirals Tank. Zalałam najpierw trochę grzałkę, a potem cały zbiornik i zostawiłam na jakieś 30 minut, bo z moimi wcześniejszymi epetami małymi też tak zawsze robiłam. Minęło z 18 godzin od tego czasu, a ja non stop mam wrażenie paląc, że smak pary jest jakby "przepalonej grzałki"? Tak bym to określiła. *CZAJNICZEK* Myślę, że każdy bardziej lub mniej zna ten smak, jak za późno się wymieni grzałkę i czuć spalenizną. Co może być tego przyczyną? Wszystko jest nowe, z nowego opakowania, a wali, jakbym jarała grzałkę bez liquidu. Pomożecie jakoś? Macie pomysły czego to może być kwestia? :cry:
By Baryua
#1910674
Prawdopodobnie ustawiona za duża moc, ew. kiepski liquid lub co gorsza premix (masa słodzika, który szybko zasyfia grzałkę).
Awatar użytkownika
By pol
#1910682
bahasiaa pisze:....mam wrażenie paląc, że smak pary ...

1. W EIN nic nie palimy tylko wapujemy/chmurzymy
2. W EIN nie ma pary. Para powstaje z wody i nie jest widoczna. W EIN jest mgiełka.

page/leksykon
page/faq-wapera

Możliwe przyczyny podał @Baryua oraz o grzebaniu w spirali i w nośniku e-płyny wspomniała @DorotaM . Możliwe, że nalewasz za dużo e-płynu do zbiornika nie pozostawiając wolnej przestrzeni z powietrzem. Powstaje za duże podciśnienie w zbiorniczku.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.