EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By priddy
Witam, poszukuję atomizera do 150 zł z dolnym airflow. Bardzo zależy mi na dobrym oddaniu smaku oraz z dostępnością grzałek. Obecnie używam rta, ale bawienie się w samodzielne kręcenie grzałek do nie dla mnie, kiedyś używałem Eleaf ELLO Duro na gotowe i smak mi odpowiadał, jednak grzałka co 2 tyg do wymiany. Co myślicie o smoku tfv 12 na grzałki mesh, iJoy Shogun- bardzo tanie grzałki, Eleaf iJust ECM również tanie grzałki, tfv16- mam go okazję kupić za 90 zł, jednak słabo z dostępnością grzałek. Atomizera będę używał na boxie Drag 2.
By polo57
Może się powtarzam ale właśnie używam Aspire Nautilus 2 i jestem bardzo zadowolony. Nic nie cieknie a i smaczek niczego sobie. Polecam od siebie. Jest także wersja z literką S. Podobno lepsza.

Cześć Obecnie używam smok spirals. Atomizer totaln[…]

Spalona grzałka

Mam problem bo kiedy nie kupię nowej grzałki to ma[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Premix do piwa

Witam Wszystkich, Jestem tu nowy, choć wapuję od […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.