EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By priddy
#1910540
Witam, poszukuję atomizera do 150 zł z dolnym airflow. Bardzo zależy mi na dobrym oddaniu smaku oraz z dostępnością grzałek. Obecnie używam rta, ale bawienie się w samodzielne kręcenie grzałek do nie dla mnie, kiedyś używałem Eleaf ELLO Duro na gotowe i smak mi odpowiadał, jednak grzałka co 2 tyg do wymiany. Co myślicie o smoku tfv 12 na grzałki mesh, iJoy Shogun- bardzo tanie grzałki, Eleaf iJust ECM również tanie grzałki, tfv16- mam go okazję kupić za 90 zł, jednak słabo z dostępnością grzałek. Atomizera będę używał na boxie Drag 2.
By polo57
#1910541
Może się powtarzam ale właśnie używam Aspire Nautilus 2 i jestem bardzo zadowolony. Nic nie cieknie a i smaczek niczego sobie. Polecam od siebie. Jest także wersja z literką S. Podobno lepsza.

Cześć. Mam problem z milpem. Mianowicie bateria po[…]

Witam,od pewnego czasu mam problem z zespołem grze[…]

wymiana ogniwa w ego

Mam pytanko. W takiej baterii jak np. KGO Mega je[…]

Smart One 22mm

Witam wszystkich, Miałem troszkę przerwę od forum […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.