EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ajmu
#1910518
WItam. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że wcześniej nie miałem styczności z paleniem elektryków, chyba że pare buchów w szkole od kumpla. Możliwe, że też były już podobne tematy, ale mało było o smoczku v9 i za dużo z tego nie wyniosłem. Tak więc wczoraj przyszedł mi tytułowy smok, wszystko ładnie rozpakowałem, skręciłem, miałem liquid liqueen od brata, bo premixy jeszcze nie doszły, zalałem ten liquid, poczekałem aż wsiąknie trochę w watę i po kilku minutach wziąłem sobie kilka buchów po czym niespodziewanie zaczęło się lać z otworów powietrza, trochę mnie to wkurzyło, więc zacząłem szukać informacji w internecie. Następnie rozebrałem go, posprawdzałem uszczelki, grzałkę, rozbierałem go kilka razy, potem zacząłem grzebać w grzałce, ustawiałem te druciki i w ogóle, skręciłem z powrotem i odstawiłem. Dzisiaj rano podjechał kumpel, wziąłem epa, zalał mi trochę, bo mieliśmy zobaczyć jak chmurzy, no i zaczął się większy problem, otóż dioda zaczęła migać 4 razy. Myślałem, że to może wina grzałki i tych drucików którymi się bawiłem, ale jak wróciłem do domu to wymieniłem grzałkę na zapasową, która była w zestawie z myślą, że wszystko się naprawi, lecz no.. nie udało się. Z instrukcji wyczytałem, że 4 mignięcia oznaczają brak atomizera.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Nie wiem co mogło być powodem wycieków, po głowie chodziło mi to, że może liquid jest zbyt rzadki i dlatego przecieka. Możecie mnie oświecić, byłbym bardzo wdzięczny. No i byłbym wdzięczny gdybyście mi jakoś pomogli z tymi mignięciami, bo wszystko jest elegancko przykręcone, a jednak nie działa.. Z góry przepraszam za błędy i niedociągnięcia, jestem totalnym nowicjuszem więc niektóre określenia mogą być mi obce, proszę o wyrozumiałość, z góry dzięki.
Awatar użytkownika
By pol
#1910519
ajmu pisze:... nie miałem styczności z paleniem elektryków...

Ja też.
Słyszałem, że EIN służy do wapowania (chmurzenia).
Zestaw startowy Smok Stick V9 to ulepszona wersja zestawu Stick V8.
Nie ma opisów dla 9-tki, to posiłkuj się opisami dla 8-ki. Tych trochę jest.

W zestawie Smok V9 jest atomizer TFV-Mini V2.

4 x mignięcie LED oczywiście oznacza brak atomizera.
Zatem coś może być nie tak z oryginalną grzałką, lub sam atomizer nie styka poprawie w gnieździe zasilania.
Co mogę zaproponować... Spróbuj z innym atomizerem... No tak, ale w szkole dopiero będziesz miał dostęp w czasie przerwy lekcyjnej do jakiegoś innego atomizera od jakiegoś kolegi.
By Coqe
#1910524
Smoki mają problem z czytaniem grzałki. Wkręć ją do oporu i na siłę dokręć z wyczuciem parę mm i powinno być okej. Bo jak dokręcisz lekko do oporu to jej nie czyta po prostu.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1910526
O to to. Dokręć grzałę. Lub jak rączka za słaba to poproś kolegę. Razem dacie czadu i Smok ożyje.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.